دانلود کتاب نجوم برای همه

کتاب نجوم برای همه
معرفی کوتاه کتاب

_____________

علم نجوم تا قریب سی چهل سال قبل دائما در حال ترقی و تکامل بود. با کشفیات جدید متوالی پرمایه می شد و تقریبا بر  یک منوال پیش میرفت. لکن پس از آن ترقی این علم سرعت بیشتری گرفت و شاید بتوان گفت از 20 سال به این طرف قدمهای بزرگی در تحقیق طبایع و احوال داخلی ستاره ها و در عظمت و وسعت عوالم نجومی برداشته شد. این میزان از پیشرفت در نیم قرن پیش از تصور انسانی خارج است.

در ماهیت ستاره ها و ترکیب و درجه ی حرارت آنها نیز علم به مدارج بسیار بالاتر رسیده است. امروز فن طبایع النجوم فوق العاده ترقی کرده است.

قسمتی از معلومات مندرج در کتب و مقالات نجومی عصر ما جزو مسلمات و بعضی قسمتها فرضیه های علمی است. در این کتاب اطلاعات زیادی درباره آخرین معلومات علم نجومی این عصر است. مخصوصا درباره سیارات عالم شمسی ما تحقیقاتی مندرج است.

در این کتاب از چند لحاظ کشفیات شگفت انگیز واضح و آشکار بیان شده. مولف می خواهد معلوم کند از رهگذر محدودیت های جهان سه بعدی، شاید بشر هیچگاه نسبت به عالم زمان و مکان و حیات، معرفتی بواقع حاصل نکند.

✅ نام کتاب : نجوم برای همه
✅ ژانر کتاب : علمی – ستاره شناسی
✅ نویسنده : ماکسول راید
✅ مترجم : حسینعلی رزم آرا
✅ تعداد صفحات:  262 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب نجوم برای همه
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

کتاب خشونت
کتاب اختیار آزاد زیستن
با قصه و غصه کرونا
تغذیه سالم در درمان سرطان
کتاب فواید گیاهخواری
ساخت های خانواده
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه