قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
رمان توسکا

دانلود رمان توسکا

رمان توسکا و ارشاویر رمان عاشقانه و اجتماعی به نویسندگی هما پوراصفهانی است. بی شک اگر به رمان علاقه دارید از خواندن آن لذت خواهید برد. داستان این رمان به محوریت دختری به نام توسکا می باشد، دختری همانند دیگر دختران اما او نطلبیده وارد دنیایی می شود که خیلی اتفاقات را برایش رقم می زند. و در این مسیر پیکار با عشق و عقل او را وارد دنیایی غیرعادی می کند.

بهتر است ابتدا رمان قرار نبود از هما پوراصفهانی را مطالعه کنید . سپس رمان توسکا را بخوانید. زیرا داستانها به هم مربوط هستند.

رمان توسکا

بخش هایی از رمان توسکا

به ساعتم نگاه کردم و غر زدم …

– اه … چهار ساعته اینجا علاف شدیم … طناز … خاک بر سرت اینجا همش کلاه برداریه بیا بریم یه کوفتی بکنیم تو این شیکمامون … مردم از گشنگی … از ساعت شش صبح تا حال اینجاییم ..

طناز نگاهی به صف انداخت و در حالیکه با نیازمندیها خودشو باد می زد گفت: ده نفر بیشتر جلومون نیستن خره … یه ذره دیگه دندون سر کبدت بذار رفتیم تو..

نگاهی عاقل اند سفیهانه بهش کردم .. موهای حنایی رنگی داشت با چشمای قهوه ای روشن .. خوشگل بود و تودل برو … با هم دوست بودیم ولی نه خیلی صمیمی .. یه وقتایی که کارمون به هم گره می خورد یاد هم می افتادیم.

یعنی آخر دوستی بودیما!! ولی حقیقت این بود که من به خاطر صمیمیت زیادم با بابام زیاد علاقه ای به دوست شدن با کسی نداشتم.. بابام دنیام بود.. مامانمو هم خیلی دوست داشتم ولی بابا یه چیز دیگه بود. طناز توی یکی از روزنامه ها یه خبری خونده بود و از دیروز منو دیونه کرده بود.. یکی از کارگردانای بزرگ برای یکی از کاراش نیاز به یه چهره داره.. چهره ای که شناخته شده نباشه.. و آدرس اینجا رو داده بودن برای تست.. اگه توی تست قبول میشدی تازه میرفتی کلاس بازیگری.. هیچ وقت به بازیگر شدن فکر نکرده بودم. بابام اینجور کارارو دوست نداشت. همیشه بهم می گفت: دخترم قانع باش و به زندگی عادیت رضایت بده.. اون بالابالاها هیچ خبری نیست.

دویست سیصد نفر جلومون رفته بودن، دویست سیصد نفرم پشت سرمون بودن، هر کی یه چیزی دستش بود و داشت خودشو باد می زد.در باز شد.. دختری که رفته بود تو با قیافه ای سرخ شده اومد بیرون! انگار مجبوره وقتی اینقدر خجالت می کشه بره تست بده.. فکر کن این بخواد بشه بازیگر و همبازی فلانی.. چه شود!!! خودم میشم بیننده درجه یکش.. خنده ام گرفت … منشیه پاشد رفت توی اتاق رو به طناز گفتم: قلبت تو دهنته؟! دستشو گذاشت روی سینه اش و گفت: گمشو بابا.. هولم نکن ببینم این چهره ام سینمایی میشه یا نه… بابا اعتماد به نفس! منشیه اومد بیرون.. دستمو گذاشتم پشت کمر طناز و گفتم: برو تو… سوپر استار آینده!! طناز قدمی رفت جلو و گفت: برام دعا کن.. سری تکون دادم و طناز رفت به سمت در قهوه ای.. منشیه پرید جلو دستشو گرفت جلوی طناز! وا انگار می خواست جلوی قاتلو بگیره. با صدای تو دماغی و جیغ جیغوش گفت: شرمنده واسه امروز دیگه کافیه! ساعت دو بعدازظهره .. عوامل می خوان برن استراحت کنن.. بقیه تستا باشه واسه فردا.. صدای غرولند و همهمه بلند شد ولی کسی حرفی نزد و دسته دسته از سالن خارج شدند. آمپرم رفته بود روی هزار…

دانلود رایگان کتاب را از کتابها دریافت کنید و بعد از مطالعه برداشت خود را از این سبک رمان ایرانی برای ما بنویسید.

نام کتاب : توسکا
نویسنده : هما پوراصفهانی
تعداد صفحه : 371
حجم فایل : 1900 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

۳ دیدگاه

  1. هما پور اصفهانی همیشه بهترین قلم رو دارن و من هیچوقت از خوندن رمان‌هاشون خسته نمیشم

    • رویا نظارات

      هما پوراصفهانی یکی از محبوبترین نویسندگان رمان ایرانی هستش که توسکا گل سرسبد رمان های این نویسنده است. ممنون از دیدگاه زیباتون

  2. سلام و خسته نباشید خدمت نویسنده عزیز، رمان خوبی بود ممنون، با آرزوی بهترین ها در راه نویسندگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *