دانلود کتاب کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو

دانلود کتاب کیمیاگر
معرفی کوتاه کتاب

_____________

دانلود کتاب کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو

کیمیاگر ، داستانی پرکشش و جذاب دارد. از کتابهای بسیار پرفروش دهه پایانی قرن بیستم است. کتاب کیمیاگر در بیش از ۱۵۰ کشور انتشار و به بیش از ۵۲ زبان ترجمه شده است. از دیگر آثار پرطرفدار پائولو کوئیلو کتاب یازده دقیقه می باشد.

سبک رمان کیمیاگر

بطورکلی داستان دعوت به رهایی از تعلقات و وابستگی‌ها و آغاز سفری است که در نهاد بشر وجود دارد. سبک داستانی رمان کیمیاگر شبیه به سبک داستان‌های شرقی است. جملات قصار جالبی در قسمتهای مختلف این داستان وجود دارد که به نوبه‌ی خود بسیار زیبا و دل‌نشین هستند.

کتاب کیمیاگر درباره چیست

کتاب کیمیاگر (The Alchemist) دربارهٔ چوپان اسپانیایی است. نام این چوپان سانتیاگو است که در رؤیای خود محل گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر مشاهده می‌کند و به قصد تحقق بخشیدن به این رؤیای صادقه که آن را افسانهٔ شخصی خود می‌خواند، وطنش را در آندلس رها می‌کند و رهسپار شمال آفریقا می‌شود.

در این سفر پرخطر و پر فراز و نشیب، با یک کیمیاگر و مردی که خود را ملک صدق پادشاه سالم می‌داند آشنا می‌شود و دل به فاطمه، دختر صحرا می‌دهد. همهٔ این افراد، سانتیاگو را در مسیر جستجویش هدایت می‌کنند. دست آخر سانتیاگو پس از تحمل سال‌ها سفری طاقت فرسا، گنج را نه در فرسنگ‌ها دورتر، بلکه در همان آغل گوسفندانش در سرزمین خود می‌یابد؛ گنجی بزرگتر که آن را فقط می‌توان در درون جست!

در نقدها و بررسی ها این احتمال مطرح شده که داستان کیمیاگر، تحت تاثیر یا به اقتباس از داستانی در دفتر ششم مثنوی معنوی اثر مولوی نوشته شده باشد. هرچند نویسنده این اثر تاثیرگیری اش را از مثنوی نفی نمی کند، اما ادعا می کند این رمان را با الهام از داستانی در هزار و یک شب بنام قصه دو رویایین نوشته است.

در دانلود کتاب کیمیاگر می خوانیم

به یاد آورد، که همان روز صبح، وقتی خورشید طلوع می کرد، او در قاره دیگری بود. یک چوپان بود، شصت گوسفند داشت و میخواست با بازرگانی ملاقات کند که دختری داشت. آن روز صبح، هر آنچه که قرار بود آن روز رخ دهد، می دانست. اما اکنون که خورشید در افق فرو می رفت، در کشوری دیگر بود، بیگانه ای در سرزمینی بیگانه، که حتی نمی توانست زبانشان را بفهمد.دیگر یک چوپان نبود، و دی گر هیچ چیز در زندگی نداشت، حتی پولی برای بازگشت و آغاز دوباره همه چیز.فکر کرد: همه این حوادث بین طلوع و غروب همین خورشید! و دلش به حال خودش سوخت. چون گاهی در زمانی به کوتاهی یک فریاد ساده، همه چیز در زندگی زیر و رو می شود. پیش از آنکه آدم بتواند خود را به آن عادت دهد.

چرا باید کتاب کیمیاگر را بخوانیم

اینکه چرا باید کتاب کیمیاگر را بخوانیم نیز برای دستیابی به حقیقتی است که مگر چه گنجی درون کتاب وجود دارد که باید آن را بخوانیم؟! کتاب کیمیاگر نیز با شما همراه می شود تا به دنبال گنجی بگردید و با تلاش خود آن را بیابید.حالا آن گنج چیست؟ آن گنج همان جواب، چرایی سؤال شماست، گنج در واقع همان حقیقت است که در جستجوی آنید، حقیقتی که در درون خود شما وجود دارد که در حقیقت همان گنج اصلی. ما همیشه به دنبال یافتن پاسخ به سوالاتی فلسفی خارج از درون خود می گردیم در صورتی که جواب تمام پرسش ها و حقایق در درون خود ما می باشد.

وبسایت کتابها

✅ نام کتاب : کیمیاگر
✅ ژانر کتاب : رمان موفقیت
✅ تعداد صفحات : 98 صفحه
💰 قیمت کتاب : دانلود رایگان
 کسب اطلاعات بیشتر: The Alchemist (novel)

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

12 نظر در “دانلود کتاب کیمیاگر اثر پائولو کوئیلو

 1. Samani گفت:

  سلام
  من جدیدا هیچکدوم از کتاب ها رو نمیتونم دانلود کنم در حالی که قبلا میتونستم
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 2. محمد گفت:

  سلام با اینترنت همراه اول دانلود میشه

 3. ملیکاشعبانی گفت:

  سلام من با ایرانسل دانلود کردم شد

 4. علی گفت:

  سلام
  با همراه اول دانلود کردم
  ممنون

 5. علی آزادیان گفت:

  من با WiFi دانلود کردم و مشکلی هم نداشتم ممنون

 6. یاسرمجیدی گفت:

  چرا کیفیت پی دی اف انقدر پایینه. چشم آدم عذیت میشه

 7. Amir گفت:

  هر کسی یک افسانه شخصی داره که هدف وجودی تولدش در این دنیاست و فقط باید تو اون جهت قدم برداره که اونوقت زندگیش معجزه‌آمیز میشه!

 8. احسان جلالی گفت:

  اگر چیری را واقعاً بخواهی سراسر کیهان باهم همدست میشوند تا تو را به رویایت برسانند

 9. پروانه مستمری گفت:

  رمان کیمیاگر میتونه تو زندگی خیلی کمکمون کنه، اگه عمیق به اتفاقات این داستان توجه کنیم میفهمیم هیچ اتفاقی، اتفاقی اتفاق نمیوفته و نکته مهمترش اینه که از،شهودمون پیروی کنیم تا کیمیاگر زندگی خودمون بشیم

  1. نویسنده کتابها گفت:

   دقیقا همینطوره خانم مستمری عزیز، ممنون که کتاب کیمیاگر رو مطالعه کردید و نظرتون رو راجع بهش گفتید. دیدگاه شما میتونه به افراد بسیاری کمک کنه تا تصمیم بگیرن که کتاب pdf کیمیاگر رو دانلود کنن و بخونن و در زندگی از نکاتش استفاده کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود کتاب کیمیاگر
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه