کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن

کتاب معجزه شکرگزاری
معرفی کوتاه کتاب

_____________

کتاب معجزه شکرگزاری راجع به چیست؟

کتاب معجزه شکرگزاری یکی از موثرترین آثار در حوزه­‌ ی انگیزشی است، معجزه شکرگزاری اثر راندا برن نویسنده ی استرالیایی و سخنران و یکی از نویسندگان برتر و موفق در زمینه­‌ ی کتاب های انگیزشی است که با مستند انگیزشی و نوشتن کتاب راز به شهرت رسید. راندا برن در کتاب معجزه شکرگزاری این دیدگاه را به ما می دهد که با سپاس­گزاری در جهت نعمت­‌های کوچک و بزرگ زندگی­مان و هر اتفاق ریز و درشتی، چگونه به صلح و آرامش درونی میرسیم. این کتاب راز زندگی را در شکرگزاری می‌ بیند و معتقد است تکرار این کار می‌ تواند کلید رضایت خاطر درونی و بهبود کیفیت روابط و زندگی‌ تان باشد.

کتاب معجزه شکرگزاری و یا همان معجزه سپاس گزاری با ارائه تمریناتی در یک دوره ی 28 روزه به ما می‌ ­آموزد که چطور برای دستیابی به خواسته‌ ­ها و آرزو های کوچکمان نیز خدا را سپاس گوییم و برای شکرگزاری تنها به دنبال وقوع یک معجزه بزرگ نباشیم.

کتاب معجزه شکرگزاری مناسب چه کسانی است؟

اگر در زندگی دچار یأس و احساس پوچی شده اید و خود را غرق در نا امیدی میبینید، این کتاب میتواند پاسخ مناسبی برای بهبود وضعیت تان باشد.

نکات کتاب معجزه شکرگزاری

نکات اساسی کتاب معجزه شکرگزاری

  • سفر 28 روزه سپاس‌گزاری:

هر روز یک جنبه مختلف از اصول سپاس‌گزاری را کشف کرده و تمرین‌هایی را انجام می‌دهید.

  • تمرین‌های جادویی:

شروع روز با قدردانی و تشکر از زندگی و برکاتی که در آن وجود دارد.

قدردانی از موارد پایه‌ای مانند آب تمیز و غذا.

  • انعکاس مثبت:

بازبینی گذشته و قدردانی از رویدادهای مثبت و موفقیت‌ها.

یادآوری و تشکر از لحظات خوشی و چالش‌های پشت سر گذاشته.

استفاده از کلمات جادویی یا تاییدیه‌های مثبت:

استفاده مداوم از کلمات مثبت و بیان تشکر برای آرزوها به گونه‌ای که انگار قبلاً برآورده شده‌اند.

  • سپاس‌گزاری تحول‌آفرین:

استفاده از سپاس‌گزاری به عنوان ابزاری برای بهبود سلامت، افزایش ثروت و تعمیق روابط.

قدردانی از چالش‌ها و مشکلات به عنوان عوامل رشد و پیشرفت.

  • باز کردن معجزه:

تأکید بر تاثیر سپاس‌گزاری بر رفاه شخصی و جهانی.

تشویق به قدردانی از سیاره و افراد موجود در زندگی ما.

این نکات و تمرین‌ها به شما کمک می‌کند تا با ابراز سپاس‌گزاری و تفکر مثبت، “جادو” زندگی را کشف کرده و به سمت فراهم کردن فراوانی شخصی و جهانی حرکت کنید.

بخش هایی از کتاب معجزه شکرگزاری

هزاران ھزار سال پیش از آفرینش انسان، قدرت قدردانی توصیه و به کار بسته شده است و از آنجا در طی سده ها و در قاره های مختلف از فرهنگ و تمدنی به فرهنگ بعدی نفوذ کرده و میکند. مذاهب اصیل اسلام، مسیحیت، یھودیت، بودیسم، سیک و ھندوییسم قدرشناسی را در مرکز و ھسته ی آیینی خود قرار داده اند.

همانطور که قدرشناسی را به کار میبندید، درمی یابید که چرا رویدادهای ناگوار در زندگیتان رخ داده و چرا جای بعضی موھبتھا در زندگی شما خالی است. همانگونه که قدرشناسی را به روش زندگیتان تبدیل میکنید، ھر بامداد چنان از خواب بر میخیزید که اشتیاق فراوان به زندگی در وجودتان موج میزند. شما خود را عاشق زندگیتان می یابید و ھمه چیز برایتان فراھم می شود. شما به سبکیِ یک پر و شادمان تر از هر زمان دیگر خواهید بود. هنگام رویارو شدن با چالشها، میدانید که چگونه بر آنها چیره شوید و از آنها پند بگیرید. ھر روزتان سرشار از موهبت خواهد بود و با شگفتی بیشتری همراه خواهد شد درست مثل وقتی که بچه بودید!

وقتی به این باور برسید که ھستی برای شما خلق شده تا شما بیشتر زندگی کنید، سالمتر باشید، عاشق تر باشید، زیباتر باشید و از ھر آنچه که میخواهید بیشتر داشته باشید، باعث میشود که شما نسبت به خداوند و عالم ھستی و ھرچه که در زندگیتان دریافت میکنید احساس خالصانه ی شکرگزاری داشته باشید و به این صورت شما یک رابطه ی شخصی بین خودتان و خداوند و عالم ھستی برقرار کرده اید.

ھر اندازه که برای آنچه دریافت میکنید، نسبت به خداوند شکرگزاری خالصانه تری داشته باشید، رابطه تان با او نزدیکتر میشود و به این صورت است که میتوانید با استفاده از نیروی شکرگزاری به فراوانی پایان ناپذیر و بی انتها دست یابید.

دانلود کتاب شکرگزاری راندا برن pdf

راندا برن راجع به 28 روز تمرین کتاب معجزه شکرگزاری میگوید:

در این کتاب، ٢٨ تمرین وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامت، پول و شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته ھا و بزرگترین آرزوھاتان به حقیقت بپیوندد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه موقعیت منفی را تغییر دھید.

دانلود کتاب معجزه شکرگزاری 28 روزه pdf

کاربران سایت کتابها شما می توانید با دانلود رایگان کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن، این تمرینات را مو به مو انجام دهید و پیش از پایان دوره 28 روزه اثر قدرتمند آن را در جنبه های مختلف زندگیتان ببینید. به گفته راندا برن و با انجام مداوم تمرینات در 28 روز، از نظر روحی، روانی، جسمانی، مالی و روابط تاثیر مثبت چشم گیری خواهید داشت.

✅ نام کتاب : معجزه شکرگزاری
✅ ژانر کتاب : انگیزشی – موفقیت و خودسازی
✅ نویسنده : راندا برن
✅ مترجم : وامق عسکری
✅ تعداد صفحات:  147 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب معجزه شکرگزاری
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب عادت های اتمی
چگونه به ثبات شخصی برسیم
کتاب بهترین درسهای زندگی
هدیه (زمان حال)
کتاب خودت را دوست داشته باش
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه