کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن

کتاب معجزه شکرگزاری
5/5

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

معرفی کوتاه کتاب

_____________

5/5

کتاب معجزه شکرگزاری راجع به چیست؟

کتاب معجزه شکرگزاری یکی از موثرترین آثار در حوزه­‌ ی انگیزشی است، معجزه شکرگزاری اثر راندا برن نویسنده ی استرالیایی و سخنران و یکی از نویسندگان برتر و موفق در زمینه­‌ ی کتاب های انگیزشی است که با نوشتن مجموعه ی انگیزشی راز به شهرت رسید. راندا برن در کتاب معجزه شکرگزاری این دیدگاه را به ما می دهد که با سپاس­گزاری در جهت نعمت­‌های کوچک و بزرگ زندگی­مان و هر اتفاق ریز و درشتی، چگونه به صلح و آرامش درونی میرسیم. این کتاب راز زندگی را در شکرگزاری می‌ بیند و معتقد است تکرار این کار می‌ تواند کلید رضایت خاطر درونی و بهبود کیفیت روابط و زندگی‌ تان باشد.

کتاب معجزه شکرگزاری و یا همان معجزه سپاس گزاری با ارائه تمریناتی در یک دوره ی 28 روزه به ما می‌ ­آموزد که چطور برای دستیابی به خواسته‌ ­ها و آرزو های کوچکمان نیز خدا را سپاس گوییم و برای شکرگزاری تنها به دنبال وقوع یک معجزه بزرگ نباشیم.

کتاب معجزه شکرگزاری مناسب چه کسانی است؟

اگر در زندگی دچار یأس و احساس پوچی شده اید و خود را غرق در نا امیدی میبینید، این کتاب میتواند پاسخ مناسبی برای بهبود وضعیت تان باشد.

بخش هایی از کتاب معجزه شکرگزاری

هزاران ھزار سال پیش از آفرینش انسان، قدرت قدردانی توصیه و به کار بسته شده است و از آنجا در طی سده ها و در قاره های مختلف از فرهنگ و تمدنی به فرهنگ بعدی نفوذ کرده و میکند. مذاهب اصیل اسلام، مسیحیت، یھودیت، بودیسم، سیک و ھندوییسم قدرشناسی را در مرکز و ھسته ی آیینی خود قرار داده اند.

همانطور که قدرشناسی را به کار میبندید، درمی یابید که چرا رویدادهای ناگوار در زندگیتان رخ داده و چرا جای بعضی موھبتھا در زندگی شما خالی است. همانگونه که قدرشناسی را به روش زندگیتان تبدیل میکنید، ھر بامداد چنان از خواب بر میخیزید که اشتیاق فراوان به زندگی در وجودتان موج میزند. شما خود را عاشق زندگیتان می یابید و ھمه چیز برایتان فراھم می شود. شما به سبکیِ یک پر و شادمان تر از هر زمان دیگر خواهید بود. هنگام رویارو شدن با چالشها، میدانید که چگونه بر آنها چیره شوید و از آنها پند بگیرید. ھر روزتان سرشار از موهبت خواهد بود و با شگفتی بیشتری همراه خواهد شد درست مثل وقتی که بچه بودید!

وقتی به این باور برسید که ھستی برای شما خلق شده تا شما بیشتر زندگی کنید، سالمتر باشید، عاشق تر باشید، زیباتر باشید و از ھر آنچه که میخواهید بیشتر داشته باشید، باعث میشود که شما نسبت به خداوند و عالم ھستی و ھرچه که در زندگیتان دریافت میکنید احساس خالصانه ی شکرگزاری داشته باشید و به این صورت شما یک رابطه ی شخصی بین خودتان و خداوند و عالم ھستی برقرار کرده اید.

ھر اندازه که برای آنچه دریافت میکنید، نسبت به خداوند شکرگزاری خالصانه تری داشته باشید، رابطه تان با او نزدیکتر میشود و به این صورت است که میتوانید با استفاده از نیروی شکرگزاری به فراوانی پایان ناپذیر و بی انتها دست یابید.

راندا برن راجع به 28 روز تمرین کتاب معجزه شکرگزاری میگوید:

در این کتاب، ٢٨ تمرین وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامت، پول و شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته ھا و بزرگترین آرزوھاتان به حقیقت بپیوندد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه موقعیت منفی را تغییر دھید.

✅ نام کتاب : معجزه شکرگزاری
✅ ژانر کتاب : انگیزشی – موفقیت و خودسازی
✅ نویسنده : راندا برن
✅ مترجم : وامق عسکری
✅ تعداد صفحات:  147 صفحه

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کتاب معجزه شکرگزاری
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

کتاب عادت های اتمی
چگونه به ثبات شخصی برسیم
کتاب بهترین درسهای زندگی
هدیه (زمان حال)
کتاب خودت را دوست داشته باش
سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟