قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / روانشناسی / توسعه فردی / چگونه به ثبات شخصی برسیم

چگونه به ثبات شخصی برسیم

فهرست کتاب چگونه به ثبات شخصی برسیم

تاثیر ثبات شخصی در زندگی شما

آموزش ثبات شخصی در مسیر موفقیت

چرا ثبات شخصی ارزشمند است

ثبات شخصی شامل چه کارهایی در زندگی شما می شود؟

بررسی ثبات شخصی در تکامل

انجام کارهایی که در راستای اهداف خودشناسی، خداشناسی و موفقیت به صورت روزانه و با استحکام و پایداری بخشیدن به مسیری که در آن قدم برداشته ایم سبب دامن زدن به ثبات شخصی می شود و راه را برای ادامه مسیر و حفظ آرامش و انگیزه امکانپذیر می سازد.

ثبات شخصی یعنی داشتن هدف برای رسیدن به خواسته دلخواه. اگر در زندگی شما این ثبات وجود نداشته باشد به این دلیل است که هدفتان آنقدر بزرگ نیست که برای شما شور و اشتیاق ایجاد کند.

چرا ثبات شخصی ارزشمند است؟

شاید یکی از مهمترین مواردی که به آن نیاز داریم تا به خودشناسی و موفقیت برسیم همان نیاز ساده به این ثبات است که خیلی از افراد آنرا با نظم اشتباه می گیرند. ثبات شخصی یعنی انجام کارهایی که برای مسیری که می خواهید طی کنید تا به هدف برسید، به صورت روزانه و هر روز چه دوست داشته باشید چه نه، باید انجام دهید. مانند نفس کشیدن.. زیرا این ثبات شخصی ست که آرام آرام نتایج را پدیدار می کند و در دراز مدت یک نتیجه بزرگ را خلق می کند.

ثبات شخصی و رسیدن به خودشناسی

ثبات شخصی در این حیطه خودشناسی و خداشناسی یعنی همانطور که به جسممان غذا می دهیم به ذهنمان هر روز باید غذا بدهیم. با این تفاوت که ذهن مثل جسم ضعف نمیکند بلکه جایگزین می کند. به این معنی که وقتی هرروز ما آنرا رشد ندهیم، خودش در جنبه های مخالف خود را رشد می دهد و براساس ورودی هایی که دریافت کرده است شروع به خوراک دادن ، فکر کردن و رشد کردن می کند. مانند یک زمین کشاورزی، برای بهره برداری از یک زمین کشاورزی باید موقعیت زمین، پستی ها و بلندی ها را بررسی کنیم، علف های هرز را بچینیم و زمین را شخم بزنیم و براساس مشخصات برای آن بذر خریداری کنیم و سپس شروع به بذرپاشی و کوددهی و سم پاشی می کنیم تا سرانجام به برداشتی عالی از زمین کشاورزی برسیم.

نام کتاب : چگونه به ثبات شخصی برسیم
نویسنده : آکادمی مجازی باور مثبت
تعداد صفحه : 20
حجم فایل : 700 کیلوبایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.