دانلود کتاب بهترین درسهای زندگی

معرفی کوتاه کتاب

_____________

5/5

کتاب بهترین درسهای زندگی ترجمه روانی از گردآوری نکات مهم از سخنرانی های انگیزشی آقای تی دی جیکز در رابطه با این کتاب است.

تی دی جیکز یکی از موفق ترین سخنرانان انگیزشی ست. برای دیدن تاثیر این نکات در زندگیتان بهتر است بدور از هرگونه کلیشه پردازی، نکات کتاب بهترین درسهای زندگی را بصورت عمیق در فکر و زندگی خودتان جاری سازید و از آنها استفاده کنید.

فهرست کتاب بهترین درسهای زندگی

 • الهام
 • زندگی
 • تصمیم ها
 • بخشش
 • کشمکش ها
 • عشق و روابط
 • ارتباطات
 • سپاسگزاری
 • نتیجه گیری

بخشی از کتاب بهترین درسهای زندگی

 • دیگران می توانند برای تو الهام بخش باشند، ولی در نهایت تنها چیزی که به تو قدرت می بخشد چیزهایی است که در وجودت داری و یادگیری اینکه چطور بهتر از استعدادی که به تو عطا شده استفاده کنی.

ما می توانیم کارهای بزرگی در زندگی انجام دهیم، اما اول بایستی قدرت درون مان را که کارهای بزرگ انجام می دهد را درک کنیم. بدون این اعتقاد و این عزم و اراده هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. هرکسی قدرتی دارد که می تواند کارهای خارق العاده انجام دهد. چه بزرگ و چه کوچک. و هیچکس خارج از این معادله نیست. داشتن ایمان قوی و داشتن عزت نفس و قدرت خودباوری به خودت باعث می شود که خیلی بیشتر از آنچه که انتظارش را داشتی پیش بروی. به یاد داشته باش که خداوند این استعداد و قدرت را به تو داده که از آن استفاده کنی.

 • امروز برخیز و بگو که امروز قراره روز فوق العاده ای باشد. من در مورد آینده ام هیجان زده ام. اتفاق خوبی قرار است برای من بیوفتد. اگر ما هر روز را با این جمله شروع کنیم می توانیم زندگی به مراتب شادتر و راضی کننده تری داشته باشیم.

اکثر ما با اضطراب و حس عدم اطمینان نسبت به روز پیشرو بیدار می شویم و به همین ترتیب با اینکار شک و منفی گرایی را در ذهنمان پرورش می دهیم. ذهن خیلی قویتر از آنی ست که ما درک می کنیم و بنابراین شروع هر روز با طرز فکر و باور مثبت باعث شروع روزی در راه درست برای تو خواهد بود. برای نتیجه گیری ، گفتن جملات مثبت به صورت روزمره باعث ایجاد جریان برکت و فزونی در زندگی تو خواهد شد.

 • اگر نمی توانی درک کنی که چه هدفی داری، عشق و علاقه ات رو پیدا کن. چون علاقه ات تو را درست هدایت می کند به سمت هدفت.

همه ما به سمت چیزهای خاصی، بیشتر از بقیه گرایش پیدا می کنیم. برای بعضی از ما، این علاقه به سمت موسیقی هست. برای بعضی ها سخن ها و برای بعضی ها آدمها یا حیوانات. هرچی که هست تو نباید هرگز اجازه بدهی این شور و علاقه از بین برود. تو نباید هرگز این شور و علاقه رو نادیده بگیری. تا آنجایی که ممکن است برای این علاقه ات وقت بگذار و این باعث میشود تو بدرستی هدفت را در زندگی پیدا کنی. هدفت را به بخش های کوچکتر از برنامه ای زندگیت تقسیم کن و دنبال چیزهایی برو که واقعا تو را بر می انگیزد.

✅ نام کتاب : بهترین درسهای زندگی
✅ ژانر کتاب : توسعه فردی – موفقیت – انگیزشی
✅ نویسنده : سارا رزولت
✅ سخنران : تی دی جیکز
✅ تعداد صفحات:  26 صفحه

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کتاب بهترین درسهای زندگی
پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.