دانلود رایگان کتاب فواید گیاهخواری اثر صادق هدایت

کتاب فواید گیاهخواری
معرفی کوتاه کتاب

_____________

دانلود کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت با فرمت pdf

“شکم های خودتان را مقبره حیوانات نکنید”

انسانها همه چیز خوار هستند. به این معنی که برخی گیاهخوارند و برخی گوشتخوار و برخی هردو را مصرف می کنند. باید دانست فواید گیاهخواری برای انسان چیست؟ چرا بهتر است از میان همه خوراکی ها، گیاهخواری را برگزینیم؟

مابین مایحتاجاتی که انسان را پیوسته در فشار گذاشته، از همه سخت تر و وسیع تر احتیاج به خوردن است. این احتیاج وابسته به زندگانی می باشد. چه برای مرمت قوایی که به مصرف می رسانیم ناگزیریم به وسیله خوراک قوای دیگری جایگزین آن بنماییم تا بدن تحلیل نرود.

همه اعضای بدن غلام شکم می باشند و برای جستجوی خوراک به کار می روند. حواس ظاهری کمک به راهنمایی در این تکاپو می نماید. اعمال روحیه برای به چنگ آوردن وتشخیص خوبی و بدی خوراکها به کار می رود. این میل غریزی در حیوانات خیلی دقیق و موشکاف است. هر کدام از آنها خوراکی را که بر طبق ساختمان و احتیاجات بدنشان است به خوبی تمیز داده و همان را می خورند. لیکن از این قانون جانوری که سرپیچی می کند، آدمیزاد است. گویا این حس در انسان متمدن وجود ندارد.

چیزی که اهمیت دارد باید دانست روی زمین ما که پر از محصولات طبیعی است، با احتیاجات خودمان سنجیده و مابین خوراکی های رنگ به رنگ ببینیم کدام یکی از نقطه نظر تغذیه طبیعی تر، اخلاقی تر، سالم تر، و بر سایر خوراکی ها برتری دارد.

در دانلود کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت حیوانات را به سه دسته تقسیم کرده اند:

  • گیاهخوار

  • گوشت خوار

  • همه چیز خوار

ظاهرا انسان خودش را در جزو دسته سوم معرفی می نماید! با دانلود کتاب فواید گیاهخواری صادق هدایت ، ما می رویم از روی علوم فلسفه و طبیعت و مشاهدات علمی و غیره نشان بدهیم که به خطا رفته است.

تغذیه سالم و طبیعی انسان نباتات می باشد و همین موضوع اصلی این رساله است.

مطالعه کنید: کتاب تغذیه سالم در طول درمان سرطان

✅ نام کتاب : فواید گیاهخواری
✅ ژانر کتاب : تاریخی – زندگینامه
✅ تعداد صفحات :  92 صفحه
💰 قیمت کتاب : دانلود رایگان
✅ نویسنده : صادق هدایت

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب فواید گیاهخواری
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

کتاب خشونت
کتاب اختیار آزاد زیستن
با قصه و غصه کرونا
تغذیه سالم در درمان سرطان
ساخت های خانواده
کتاب زندگی های متوالی در یونان باستان
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه