قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / هنر / فرهنگ و هنر / آشپزی / دانلود کتاب تغذیه سالم در طول درمان سرطان
تغذیه سالم در طول درمان سرطان

دانلود کتاب تغذیه سالم در طول درمان سرطان

کتاب تغذیه سالم در طول درمان سرطان تهیه توسط انجمن سرطان کانادا

این کتاب به شما در راستای تغذیه سالم در طول درمان سرطان و همچنین دوران بهبودی کمک خواهد کرد. این کتاب برای افراد مبتلا به سرطان، خانواده آنها و همچنین تمام کسانی است که به نوعی درگیر مراقبت از این بیماران و خرید موادغذایی و آماده کردن وعده های غذایی برای آنها هستند مفید است.

در حقیقت آشتی بین تغذیه سالم و سرطان می تواند سخت و مشکل آفرین باشد و همه افراد به یک روش تحت تاثیر قرار نمی گیرند. اثرات رژیم غذایی به نوع سرطان تشخیص داده شده و روش درمانی آن بستگی دارد.

در کتاب تغذیه سالم در دوران سرطان

  • علائمی که ممکن است تاثیر منفی برروی رژیم غذایی بگذارند.
  • عوارض جانبی درمان که ممکن است به رژیم غذایی شما آسیب برساند.
  • عواطف و احساساتی که می تواند عادات غذایی شما را مختل کند.
  • تغییراتی که در عکس العملها و واکنشهای بدن شما بر حسب تغذیه و مواد مغذی مصرفی صورت می گیرد.

در این کتاب ، کانادایی ها تجربیات خود را از مداواشدگان بیماری سرطان ،خانواده و کسانیکه از آنها مراقبت می کنند،به اشتراک می گذارند. آنها توضیح خواهند داد که چطور و از چه طریق بر مشکلات رژیم غذایی و تغذیه خود فائق آمدند و آموخته های خود را در این راه با شما در میان میگذارند. ما نظرات و پیشنهادات آنها را نیز اضافه کردیم تا بدانید که تنها نیستید و در این راه از کمک و تجربیات آنها می توانید بهره بگیرید:

“من در حال حاضر واقعا از پخت و پز غذاهای مغذی برای خانواده ام لذت می برم. من سعی کردم این کار را نه تنها برای خودم، بلکه با هدف خدمت به تغذیه خانواده ام انجام دهم.” ‘خانم زارا’

در آخر این کتاب ما چند دستور پخت غذاهای سالم برای بیماران سرطانی ارائه می کنیم. برخی از این دستورهای پخت از بیمارانی که مبتلا به سرطان بودند و درمان شدند و مابقی از اعضای خانواده این بیماران نقل شده است.

ترجمه کتاب سارا نماینده ، محمد نبی

نام کتاب : تغذیه سالم
نویسنده : انجمن سرطان کانادا
تعداد صفحه : 65
حجم فایل : 1367 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *