دانلود کتاب تغذیه سالم در طول درمان سرطان

تغذیه سالم در درمان سرطان
معرفی کوتاه کتاب

_____________

کتاب تغذیه سالم در طول درمان سرطان تهیه توسط انجمن سرطان کانادا

این کتاب به شما در راستای تغذیه سالم در طول درمان سرطان و همچنین دوران بهبودی کمک خواهد کرد. این کتاب برای افراد مبتلا به سرطان، خانواده آنها و همچنین تمام کسانی است که به نوعی درگیر مراقبت از این بیماران و خرید موادغذایی و آماده کردن وعده های غذایی برای آنها هستند مفید است.

در حقیقت آشتی بین تغذیه سالم و سرطان می تواند سخت و مشکل آفرین باشد و همه افراد به یک روش تحت تاثیر قرار نمی گیرند. اثرات رژیم غذایی به نوع سرطان تشخیص داده شده و روش درمانی آن بستگی دارد.

در کتاب تغذیه سالم در دوران سرطان

  • علائمی که ممکن است تاثیر منفی برروی رژیم غذایی بگذارند.
  • عوارض جانبی درمان که ممکن است به رژیم غذایی شما آسیب برساند.
  • عواطف و احساساتی که می تواند عادات غذایی شما را مختل کند.
  • تغییراتی که در عکس العملها و واکنشهای بدن شما بر حسب تغذیه و مواد مغذی مصرفی صورت می گیرد.

در این کتاب ، کانادایی ها تجربیات خود را از مداواشدگان بیماری سرطان ،خانواده و کسانیکه از آنها مراقبت می کنند،به اشتراک می گذارند. آنها توضیح خواهند داد که چطور و از چه طریق بر مشکلات رژیم غذایی و تغذیه خود فائق آمدند و آموخته های خود را در این راه با شما در میان میگذارند. ما نظرات و پیشنهادات آنها را نیز اضافه کردیم تا بدانید که تنها نیستید و در این راه از کمک و تجربیات آنها می توانید بهره بگیرید:

“من در حال حاضر واقعا از پخت و پز غذاهای مغذی برای خانواده ام لذت می برم. من سعی کردم این کار را نه تنها برای خودم، بلکه با هدف خدمت به تغذیه خانواده ام انجام دهم.” ‘خانم زارا’

در آخر این کتاب ما چند دستور پخت غذاهای سالم برای بیماران سرطانی ارائه می کنیم. برخی از این دستورهای پخت از بیمارانی که مبتلا به سرطان بودند و درمان شدند و مابقی از اعضای خانواده این بیماران نقل شده است.

✅ نام کتاب : تغذیه سالم در درمان سرطان
✅ ژانر کتاب : تندرستی – تغذیه
✅ نویسنده : انجمن سرطان کانادا
✅ مترجم : سارا نماینده ، محمد نبی
✅ تعداد صفحات:  65 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

تغذیه سالم در درمان سرطان
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

با قصه و غصه کرونا
کتاب فواید گیاهخواری
دانلود کتاب رژیم 5:2
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه