دانلود کتاب رژیم لاغری به روش پنج به دو

دانلود کتاب رژیم 5:2
معرفی کوتاه کتاب

_____________

دانلود کتاب رژیم ۵:۲ رژیم غذایی پنج به دو – بخورید و لاغر شوید!

احسان مظلومی در این کتاب روشی جدید و ثابت شده برای لاغری معرفی می نماید. به کمک این رژیم می توانید پنج روز در هفته بخورید، و ۲ روز رژیم بگیرید!

در روزهای رژیمی، خانم های مجازند ۵۰۰ کیلوکالری و آقایان ۶۰۰ کیلوکالری غذا مصرف کنند. ۵ روز دیگر که آزاد هستند نیز باید کمی رعایت کنند. خانم های در این ۵ روز بین ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ کیلوکالری و آقایان بین ۲۰۰۰ تا ۲۴۰۰ کیلوکالری می توانند غذا بخورند.

تحقیقات علمی زیادی درمورد این رژیم انجام شده، در بازه زمانی خاص (مثلا یکسال)، افرادی که این رژیم را داشته اند زیرنظر گرفته شده اند  و با بقیه رژیم ها مقایسه شده اند. مطالعات علمی نشان داده، میزان تاثیرگذاری این رژیم در سلامت و لاغری شبیه به رژیم عادی کم کالری میباشد.

دلایلی برای خوب بودن این نوع رژیم وجود دارد:

  • در این رژیم لذت غذا خوردن را از دست نمی دهید.
  • این رژیم آسان است.
  • علمی و اثبات شده است.
  • مزایای زیاد دیگری که با دیگر رژیمها مشترک هستند.. مثل کاهش چربی خون …

در اکثر رژیم های سخت، که اتفاقا یا سلامتی انسان را به خطر می اندازند، و یا نتیجه ای که انتظارش را داریم نمی گیریم، با این نوع رژیم غذایی متفاوت است. این نوع رژیم لاغری به این علت که خیلی سخت نیست و می توان به طور منظم و با برنامه ریزی نتیجه مطلوب گرفت، بطور آهسته و پیوسته وزن کم می‌کنیم و فشاری هم به خودمان نمی‌آوریم.

کلمات کلیدی: تغذیه سالم، درمان چاقی، کاهش چربی ، چربی سوزی ، سلامت بدن ، بهترین روش کم کردن وزن، رژیم کاهش وزن، برنامه لاغری

✅ نام کتاب : رژیم پنج به دو
✅ ژانر کتاب : سبک زندگی – تندرستی
✅ نویسنده : احسان مظلومی
✅ تعداد صفحات:  60 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود کتاب رژیم 5:2
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

کتاب خشونت
کتاب اختیار آزاد زیستن
با قصه و غصه کرونا
تغذیه سالم در درمان سرطان
کتاب فواید گیاهخواری
ساخت های خانواده
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه