قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / انسان شناسی / دانلود کتاب داستان تکامل انسان – جلد اول

دانلود کتاب داستان تکامل انسان – جلد اول

کتاب تکامل انسان جلد اول چگونه انسان غول شد؟

این است آنچه در این کتاب می خوانیم. داستان زیبای تکامل انسان است

در کتاب تکامل انسان به بیان زندگی انسانی می پردازیم. به تقلید از داستان پردازان توانای روزگار گذشته، درباره نیاکان دور و نزدیک قهرمان خود خواهیم گفت. ظهور انسان در زمین و اینکه چگونه راه رفتن و سخن گفتن و اندیشیدن آموخت و چگونه برای حفظ حیات خود مبارزه کرد و با چه غم ها و شادی ها و پیروزی ها و شکست ها روبرو شد، سخن خواهیم گفت.

روزگاری بود که انسان غول نبود، موجودی بنوا بود. خداوند جهان پیرامون خود نبود، بنده ی فرمانبردار آن بود و همچون ددان و پرندگان جنگل، فاقد توانایی و آزادی بود.

روزگاری انسان نیز در قفسی نادیدنی می زیست و گرفتار زنجیرهای نادیدنی بود. اگر بخواهیم بدانیم که انسان چگونه زنجیرها را گسست و از قفس خود بیرون آمد، باید به جنگل ها رو کنیم و ببینیم خویشاوندان او – که هنوز در آنجا زندانی هستند، چگونه به سر می برند.

انسان های گاه گاهی از یک خانه به خانه ی دیگر و از یک طبقه به طبقه ی دیگر نقل مکان می کنند. ولی ساکنان جنگل نمی توانند از طبقه ای به طبقه دیگر انتقال یابند. زیرا به راستی مستاجران یا “صاحبان جنگل” نیستند، بلکه زندانی آنند و محل اقامت کوچک آنها در شمار زندان است نه به منزله ی خانه.

سبب همه ی اینها چیست؟ این دیوارها و سقف های نامرئی که جنگل را به سلول ها و قفس ها تقسیم می کنند، چگونه به وجود آمده اند؟ این چه نیرویی است که چارپایان و پرندگان وحشی را به اسارت می کشاند؟

فهرست کتاب

  • آغاز زندگی غول
  • غول در راه تکامل

همچنین با دانلود رایگان کتاب انسان در گذرگاه تکامل از مطالعه لذت ببرید.

همچنین با دانلود رایگان کتاب انسان دنیای خود را گسترش می دهد از مطالعه لذت ببرید.

ترجمه کتاب آذر آریان پور

نام کتاب : داستان تکامل انسان - جلد اول
نویسنده : ایلین سگال
تعداد صفحه : 292
حجم فایل : 4900 کیلوبایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.