چگونه به ثبات شخصی برسیم

چگونه به ثبات شخصی برسیم
معرفی کوتاه کتاب

_____________

فهرست کتاب چگونه به ثبات شخصی برسیم

تاثیر ثبات شخصی در زندگی شما

آموزش ثبات شخصی در مسیر موفقیت

چرا ثبات شخصی ارزشمند است

ثبات شخصی شامل چه کارهایی در زندگی شما می شود؟

بررسی ثبات شخصی در تکامل

انجام کارهایی که در راستای اهداف خودشناسی، خداشناسی و موفقیت به صورت روزانه و با استحکام و پایداری بخشیدن به مسیری که در آن قدم برداشته ایم سبب دامن زدن به ثبات شخصی می شود و راه را برای ادامه مسیر و حفظ آرامش و انگیزه امکانپذیر می سازد.

ثبات شخصی یعنی داشتن هدف برای رسیدن به خواسته دلخواه. اگر در زندگی شما این ثبات وجود نداشته باشد به این دلیل است که هدفتان آنقدر بزرگ نیست که برای شما شور و اشتیاق ایجاد کند.

چرا ثبات شخصی ارزشمند است؟

شاید یکی از مهمترین مواردی که به آن نیاز داریم تا به خودشناسی و موفقیت برسیم همان نیاز ساده به این ثبات است که خیلی از افراد آنرا با نظم اشتباه می گیرند. ثبات شخصی یعنی انجام کارهایی که برای مسیری که می خواهید طی کنید تا به هدف برسید، به صورت روزانه و هر روز چه دوست داشته باشید چه نه، باید انجام دهید. مانند نفس کشیدن.. زیرا این ثبات شخصی ست که آرام آرام نتایج را پدیدار می کند و در دراز مدت یک نتیجه بزرگ را خلق می کند.

ثبات شخصی و رسیدن به خودشناسی

ثبات شخصی در این حیطه خودشناسی و خداشناسی یعنی همانطور که به جسممان غذا می دهیم به ذهنمان هر روز باید غذا بدهیم. با این تفاوت که ذهن مثل جسم ضعف نمیکند بلکه جایگزین می کند. به این معنی که وقتی هرروز ما آنرا رشد ندهیم، خودش در جنبه های مخالف خود را رشد می دهد و براساس ورودی هایی که دریافت کرده است شروع به خوراک دادن ، فکر کردن و رشد کردن می کند. مانند یک زمین کشاورزی، برای بهره برداری از یک زمین کشاورزی باید موقعیت زمین، پستی ها و بلندی ها را بررسی کنیم، علف های هرز را بچینیم و زمین را شخم بزنیم و براساس مشخصات برای آن بذر خریداری کنیم و سپس شروع به بذرپاشی و کوددهی و سم پاشی می کنیم تا سرانجام به برداشتی عالی از زمین کشاورزی برسیم.

✅ نام کتاب : چگونه به ثبات شخصی برسیم
✅ ژانر کتاب : توسعه فردی
✅ نویسنده : آکادمی مجازی باور مثبت
✅ مترجم : اشرف رحمانی – کوروش طارمی
✅ تعداد صفحات:  20 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

یک نظر در “چگونه به ثبات شخصی برسیم

  1. ریحانه گفت:

    سلام بسیار عالی بود صدای گرم و دلنشینتون انگیزه بیشتر برای دنبال کردن کتاب بود سپاس فراوان

دیدگاهتان را بنویسید

چگونه به ثبات شخصی برسیم
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب معجزه شکرگزاری
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه