دانلود کتاب کاهش وزن با نوشیدنی های چربی سوز

معرفی کوتاه کتاب

_____________

استفاده از نوشیدنی های چربی سوز اگر مداومت داشته باشند می توانند باعث لاغری می شوند بنده با این تکنیک ها موفق شدم ۲۵ کیلوگرم کاهش وزن سالم داشته باشم و بدون تحمل گرسنگی و بدون انجام ورزش های سخت و طاقت فرسا به تناسب اندام دلخواه خود برسم.

هم اکنون از تکنیک هایی که در این کتاب آموزش می دهم، استفاده می کنم، اما نه برای کاهش وزن، بلکه برای تثبیت وزن..

در روشهای ارائه شده می توانید هم لاغر شوید و هم در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

ابتدا در مورد نوشیدنی های چربی سوز مطالبی عنوان خواهد شد که در کنار تکنیک های کاهش وزن و منحصر به فرد می تواند برای شما مفید باشد. استفاده از نوشیدنی های چربی سوز اگر مداومت داشته باشند می توانند باعث کاهش وزن شوند. انتظار نداشته باشید که با یک یا چندبار استفاده کردن چربی های شما را از بین ببرند.

نکته هایی که باید همیشه مد نظر قرار دهید:

باید یاد بگیرید که سالم زندگی کنید و برای سالم زیستن نیاز نیست که سریع لاغر شوید.

حالا که روش ها و تکنیک های کاهش وزن را می دانید هر زمان که نیاز باشد برای رسیدن به وزن ایده آل خود اقدام کنید و از شر چربی های اضافه راحت شوید.

با همین تکنیک ها تثبیت وزن نیز داشته باشید.

از شما تقاضا می شود که برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام مورد نظر خود، هرگز عجله نکنید چون این پروسه هرچه آرامتر و با حوصله صورت گیرد بهتر و سالم تر خواهد بود.

میزان کاهش وزن مجاز در هر ماه بین ۲ تا ۴ کیلوگرم است. یعنی اگر شما هرماه ۲ کیلوگرم کاهش وزن داشته باشید به این معنی است که شما در حال پیشرفت و خلق هدف خود هستید و نیازی نیست سختی های بیشتری را تحمل کنید تا این میزان افزایش یابد.

در نوشیدنی های معرفی شده ، نیاز نیست که از همه آنها استفاده کنید، فقط نوشیدنی مورد علاقه خود را پیدا کنید و از آن بهره ببرید. این روش فوق العاده لذت بخش است.

✅ نام کتاب : 13 نوشیدنی چربی سوز
✅ ژانر کتاب : تندرستی – رژیم درمانی
✅ نویسنده : ابراهیم رجب زاده
✅ تعداد صفحات:  15 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

سوال های آیین نامه 1402 با جواب
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

کتاب خشونت
کتاب اختیار آزاد زیستن
با قصه و غصه کرونا
تغذیه سالم در درمان سرطان
کتاب فواید گیاهخواری
ساخت های خانواده
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه