قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / علم و دانش / پزشکی و سلامت / دانلود کتاب چگونگی تعیین جنسیت جنین
دانلود رایگان کتاب تعیین جنسیت فرزند

دانلود کتاب چگونگی تعیین جنسیت جنین

پسر می خواهید یا دختر؟ جنسیت فرزند برای شما چه اولویتی دارد؟

این اولین سوالی است که می توانم قبل از خواندن این مقاله از شما، اگر که برای شما پسر یا دختردار شدن هیچ فرقی باهم ندارند، لازم نیست که این مقاله را بخوانید. زیرا در این مقاله تنها قصد داریم که به این موضوع برسیم که چگونه براساس انتخاب آگاهانه مان پسر یا دختردار شویم!

پس باز هم این سوال را از شما می پرسم، پسر می خواهید یا دختر ؟ آیا می خواهید قبل از لقاح جنسیت فرزندتان را تعیین کنید؟!

بیشتر خانواده های ایرانی که تازه تشکیل زندگی داده اند بین زن و مرد بر سر جنس فرزند اختلاف نظر وجود دارد. عده ای طرفدار دختر و عده ای دوستدار پسر هستند. شاید هم برای بعضی اشخاص چندان تفاوتی نداشته باشد چون هنوز صاحب هیچ کدام نیستند.

در قدیم چون به نیروی کار مرد بیشتر از زن نیاز بود اگر خانواده ای صاحب فرزند پسر نبود برای رسیدن به این نعمت شاید تعداد افراد خانواده به بالاتر از هشت تا هم می رسید تا سرانجام یکی از آنها پسر شود! این میشد که آمار فرزندان یک خانواده بسیار بالا می رفت.

اما امروزه با استفاده از دانش پزشکی، زیست شناسی (بیولوژی) و علم تغذیه، شما می توانید جنسیت فرزندتان را خودتان انتخاب کنید. این یک بلوف اغراق آمیز نیست، باور کنید!

در این نوشتار سعی بر این داریم که انواع راه ها و روش های انتخاب جنسیت قبل از لقاح را به شما آموزش بدهیم، پس مقاله را تا انتها بخوانید.

نام کتاب : چگونگی تعیین جنسیت جنین
نویسنده : جوادمرتضایی ارزیل
تعداد صفحه : 14
حجم فایل : 155 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *