دانلود کتاب احکام پزشکی

احکام پزشکی
معرفی کوتاه کتاب

_____________

توضیحات: به همان نسبت که دانش پزشکى رشد کرده است، پرسشها و مسائل شرعى مربوط به آن نیز گسترش یافته است . صدها پرسش و مسئله جدید در زمینه پزشکى، نیازهایى است که مطرح شده است و فقهاى بزرگوار ما، علاوه بر آنچه در گذشته در این زمینه در کتابهاى فقهى آمده است، در جایگاه طبیبانى حاذق، با سرپنجه فقاهت خویش و بر اساس موازین و علومى که در حوزه هاى علمیه به آن دست یافته اند، عهده دار پاسخگویى و بیان احکام شرعى آن هستند.

این مجموعه ارزشمند که در دو بخش « مسائل بیماران » و « مسائل پزشکان » تدوین یافته، مجموعه اى است از استفتائاتى که طى سالها در محضر فقیه ارجمند حضرت آیه الله العظمى حاج شیخ یوسف صانعى مطرح شده است و اینک به همراه برخى دیگر از مسائل متناسب با آن، توسط چند تن از فضلاى گرامى و با اشراف و ارشاد معظّم له، به گونه اى راهگشا تدوین شده است تا بخش عمده اى از فتاواى مرجع بزرگوار در زمینه مسائل پزشکى، به راحتى در دسترس علاقه مندان به مسائل شرعى باشد . از این رو، با توجّه به مسائل مورد نیازى که در این دو بخش آمده است و با حُسن سلیقه اى که در تنظیم موضوعات آن اِعمال شده است، این کتاب مى تواند به خوبى پاسخگوى نیازهاى مختلف متخصّصان امر، پزشکان محترم، پرستاران عزیز و نیز بیماران و بستگان و همراهان آنان، بویژه در محیط بیمارستانها باشد.

✅ نام کتاب : احکام پزشکی
✅ ژانر کتاب : تندرستی – مذهبی – اخلاقی
✅ نویسنده : یوسف صانعی
✅ تعداد صفحات:  94 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

احکام پزشکی
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

کتاب خشونت
کتاب اختیار آزاد زیستن
با قصه و غصه کرونا
تغذیه سالم در درمان سرطان
کتاب فواید گیاهخواری
ساخت های خانواده
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه