دانلود کتاب زندگینامه افراد موفق خارجی

معرفی کوتاه کتاب

_____________

کتاب زندگینامه افراد موفق جهان و سرگذشت افراد موفق

کتاب زندگینامه افراد موفق جهان راز زندگی افراد موفق و کارآفرینی ست که تکنولوژی و صنعت امروز را رقم زدند و نامشان در دنیا پیچید .

  • سلطان شکر (رابرت کوک)
  • پدر صنعت عکاسی مدرن (جورج استمن)
  • بنیانگذار Amazon (جف بزوس)
  • خالق www (تیموتی برنس)
  • بنیانگذار سونی (آکیو موریتا)
  • خالق آمپلی فون(آدام آندرسون)
  • بنیانگذار هوندا (سویی چیرو هوندا)
  • بنیانگذار شرکت AOL (جیمز کری)
  • رئیس شرکت مایکروسافت(بیل گیتس)

بخشی از کتاب زندگینامه افراد موفق جهان

بزوس در فاصله سالهای ۱۹۹۰ تا ۱۹۹۴ وارد کمپانی D.E Shaw شد و با خلق پیچیده ترین سیستم تکنولوژی مالی ، قدرت آن را در Wall Street فزونی بخشید و سرانجام در سمت مدیر ارشد گروه و مجددا به عنوان جوانترین مدیر به کار مشغول گردید.

او که تخصصی ویژه ای در کامپیوتر داشت، با پدیدار شدن تجارت الکترونیک تصمیم گرفت تا از تخصص خود در این نوع تجارت نیز استفاده نماید. از این رو همراه همسرش مکنزی Mackenzie که یک رمان نویس بود و علاقه فراوانی به مطالعه کتاب های گوناگون داشت، سایت Amazon.com را بنا کرد. البته شکل اولیه سایت و نحوه کاربری آن اصلا قابل مقایسه با نوع فعلی در آن نبود چرا که آنها در ابتدا اصلا توجه تصور چنین تجارت عظیمی را نداشتند. قصد آنها فروش کتاب CD و نوارهای موسیقی و فیلم در محدوده ای اندک بود. اما با گذشت زمان و درک نیاز جوامع بشری، Bezos کم کم آن را ارتقا داد تا به شکل فعلی اش رساند.

سایت آمازون که تا امروز در سال ۲۰۱۵ با فروش بیش از ۱/۹۲ میلیارد دلار و همچنین بیش از ۶۰ هزار لینک در مقام اول فروش اینترنتی قرار دارد. در ماه می سال ۱۹۹۷ وارد بورس شد و هم اکنون سهامی با ارزش بیش از ۱۷ میلیارد دلار در اختیار دارد.

جف بزوس موسس و مدیر سایت آمازون بر اساس آمار اعلام شده در سال ۲۰۰۵ هم اکنون صاحب سرمایه ای شخصی معادل ۴/۱ میلیارد دلار می باشد که در این سال در لیست ثروتمندترین های جهان جای گرفته است.

پیشنهاد می شود مطالعه کنید : کتاب زندگی نامه وارن بافت

✅ نام کتاب : زندگینامه افراد موفق جهان
✅ ژانر کتاب : زندگی نامه ، آموزشی
✅ تعداد صفحات :  18 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

سوال های آیین نامه 1402 با جواب
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

عصرهای کریسکان
سفرنامه اولیا چلبی
کتاب جاسوسی در اسرائیل
اتاق مزاح
کتاب کهن دیارا
تقریرات مصدق در زندان
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه