دانلود کتاب خودارضایی یا استمناء

کتاب خودارضایی
معرفی کوتاه کتاب

_____________

توضیحات: انسانها در هر جامعه اي متناسب با شرايط اجتماعي – اقتصادي و فرهنگي خود با پديده هاي معيني از هستي روبرو مي شوند . شناخت اين پديده ها – خواه پديده هايي در سطح اجتماعي باشند خواه درسطح فردي  براي شکل گيري انسان هايي پويا و سر زنده ضروري است .
در دوران کنوني نيز کم نيستند مواردي که جهل ما نسبت به پديده ها ، رنج فراواني برايمان به همراه آورده است و ما را در مسير شکوفايي خويش دچار تزلزل گردانيده است . در اين ميان يکي از پديده هايي که بخصوص در دهه هاي اخير ذهن و جسم بسياري از افراد جامعه – به ويژه جوانان – را به خود مشغول داشته است ، پديده ي خودارضايي است . نکته اي که پديده ي خودارضايي را از موارد مشابه اش – مثلا اعتياد – بغرنج تر مي کند ، يکي شخصي بودن اين عمل و ديگري وجود موانع اخلاقي در راه بررسي و شناخت آن است . اين موانع بخصوص در جوامع مذهبي شکل جدي تري به خود مي گيرد . گردآورنده ي اين اثر نيز که به عنوان يکي از افراد اين جامعه به علت نشناختن اين پديده رنج فراوان و جان فرسايي را متحمل شده است ، بر آن شد تا با گردآوري و ترجمه ي تعدادي از مقالات علمي معتبر گامي در جهت شناخت اين پديده در ايران بردارد . اميد است که با شناسايي اين پديده و فهم مزيت ها و معايب آن ، از عمل کور آن بر خويشتن بکاهيم .

✅ نام کتاب : خودارضایی (اسمنا)
✅ ژانر کتاب : روانشناسی فردی
✅ نویسنده : آ.پژوهش
✅ تعداد صفحات :  49 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب خودارضایی
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب خشونت
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه