دانلود کتاب مطالعه موفق با تمرکز

کتاب مطالعه موفق با تمرکز
معرفی کوتاه کتاب

_____________

 خود شما بارها متوجه شده اید که پس از مدتی که از مطالعه تان گذشت چشمانتان روی کلمات و خطوط می دود بی آنکه حواستان به آن باشد.

همین طور شاید چند خط و یا چند صفحه را دنبال کنید و یکباره متوجه شوید حرکت چشمانتان صرفا از روی غریزه و عادت بوده، و هیچ تمرکز به مطالب ندارید! فورا به عقب برمی گردید و شروع به خواندن دوباره می کنید. اما کمی جلوتر مشکل تکرار می شود. این موضوع شما را بسیار خسته و کسل می کند. وقت زیادی را از شما می گیرد و کم کم میل به مطالعه در شما کم می شود.

گاهی اوقات هم به کلمه از از کتاب خیره می شوید و در افکار خود غوطه می خورید. پیش از هرچیز مطمئن باشید که این مشکل و مسئله ی شما نیست و همه ی افرادی که به نوعی با مطالعه و کتاب سروکار دارند از این موضوع در رنجند.

بر همی اساس بخش عمده ای از این کتاب به راه های بهبود تمرکز در هنگام مطالعه و هنگام حضور در کلاس می پردازد که صد البته مطالعه و عمل به آن برای تمرکز، آرامش، و شادمانی و موفقیت به همراه خواهد داشت.

✅ نام کتاب : مطالعه موفق با تمرکز
✅ ژانر کتاب : روش مطالعه
✅ نویسنده : مجتبی حورایی
✅ تعداد صفحات:  83 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب مطالعه موفق با تمرکز
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

درس های نبوغ از اینشتین
قوانین کیهانی
آموزش دفاع شخصی
آخرین رساله انیشتین
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه