قوانین کیهانی سعادت

معرفی کوتاه کتاب

_____________

5/5

با مطالعه و دانلود کتاب قوانین کیهانی به این یقین خواهید رسید که خداوند یک سیستم را برای اداره جهان، تعبیه نموده است. این سیستم قوانین خودش را دارد و هرگز، تحت هیچ شرایطی از قوانینِ خود تخطی نمی کند. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که همواره در جهت پیشرفت و گسترش جهان در حرکت است.

قوانین کیهانی چیست؟

قانون یعنی اینکه اگر افرادِ مختلفی از هر نقطه از جهان، آن را بکار ببندد، یک نتیجه ثابت را تجربه خواهند نمود. یعنی نتیجه ای که قابل تکرار است.

به عنوان مثال، اگر الان من خودکارم را در ارتفاع بلندتری از سطح زمین رها کنم، خودکار حتماً به زمین برخورد خواهد کرد، اگر شما نیز این کار را انجام دهید، همین اتفاق رخ خواهد داد و اگر یک نفر در آمریکا و استرالیا نیز این اقدام را انجام دهد، همین نتیجه یکسان را تجربه خواهد کرد.

اگر یک میلیون سال قبل نیز فردی این کار را انجام می داد، باز هم همین نتیجه را تجربه می کرد و حتی اگر یک میلیون سال بعد فردی این عمل را انجام دهد، باز هم همین اتفاقِ یکسان را تجربه خواهد کرد. این اتفاق به دلیلِ وجودِ قانونی بنام گرانش زمین رخ می دهد.

قانون جذب یک موضوع فانتزی ست!

برخی افراد چون نتوانسته اند اهمیت این قوانین و نقشِ آنها در حیات شان را درک کنند، به موضوع قانونِ جذب، مثل یک موضوع فانتزی یا گرفتنِ انرژی مثبت نگاه می کنند یعنی موضوعی که آموختنش بهتر از نیاموختنش است. پس اجازه دهید باز هم مروری دوباره بر موضوع داشته باشم:

  • خداوندی که در حالِ مدیریت جهان است، قوانینی دائم و مشخص را بر جهان تعبیه نموده و جهان همواره بر طبقِ این قوانین حرکت می کند.

این قوانین همواره ثابت اند و خداوند هرگز از قوانینش عدول نمی کند یا به قولِ قرآن، خداوند هرگز سنتِ خود را تغییر نمی دهد. ثباتِ حاکم بر این سیستم، یک پیام و یک شاه کلید برای خوشبختی ماست. یعنی اگر انسانِ باهوشی باشیم، تنها کارِ زندگی مان پس از درکِ این موضوع، جستجو در جهتِ کشفِ قوانین این سیستم، شناختِ بیشترِ این قوانین و اجرای آنها در زندگی مان است.

پیشنهاد می شود: دانلود کتاب قانون جذب جهان موازی

بررسی و نقد کتاب قوانین کیهانی سعادت

قصد مولف از نوشتن این کتاب اینست که با کمک گرفتن و هماهنگ شدن با قوانین کیهانی سیستم دنیا، به زندگی سعادتمندی دست پیدا کنیم. پس برای دستیابی به این هدف باید قوانین حاکم بر جهان را بشناسیم و درک کنیم.

✅ نام کتاب : قوانین کیهانی سعادت
✅ ژانر کتاب : متافیزیک – علوم ماورایی
✅ نویسنده : لیمبیکسا
✅ تعداد صفحات :  42 صفحه

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قوانین کیهانی
پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.