قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / خانواده / دانلود کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم
کاش قبل از ازدواج می دانستم

دانلود کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم

کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم ،نوشته گری چپمن ،به نکاتی حیاتی پیش از ازدواج می پردازد.

در دوره ای که طلاق آمار بسیار بالایی دارد، جوانان باید پیش از ازدواج با چشمان باز و منطق همراه با احساس انتخاب درستی داشته باشند تا امکان جدایی کاهش پیدا کند.

مشکلات پس از جدایی، بر تمام جنبه های زندگی فرد تاثیرگذار خواهد بود. پس بیایید با مطالعه و فکری باز درین مورد تصمیم گیری کنیم.

یادگیری رفتارهای متقابل، در زندگی زناشویی، خود حرفه ای سخت و مهم است.

از جمله مواردی که در انتخاب و ازدواج بسیار مهم هستند، احساس و نوع عشق میان زوجین است.

 

 

بخشی از کتاب کاش قبل از ازدواج می دانستم

قبل از اینکه ازدواج کنم هیچ کس مرا از این امر آگاه نکرد که عشق رمانتیک دو مرحله دارد. میدانستم که عاشق کارولین هستم و پیش بینی می کردم که این احساسات را تا آخر عمر نسبت به او خواهم داشت. می دانستم که او مرا شاد می کند و من هم میخواستم همین کار را برای او انجام بدهم. اما در واقع وقتی از این حد احساسات پایین آمدم آنگاه از خواب و خیال بیرون آمدم. هشدارهایی را به خاطر آوردم که مادرم به من داده بود و از این فکر تکراری رنج می بردم:

“ازدواج من با این فرد اشتباه بوده است.”

برای خودم دلیل می آوردم که اگر با فرد مناسبی ازدواج کرده بودم مطمئنا احساساتم بعد از ازدواج با این سرعت فروکش نمی کرد. اینها افکار عذاب آوری بودند که از بین بردنشان مشکل بود. “تفاوت های ما در حال حاضر بسیار واضح به نظر می رسند.

چرا آنها را زودتر ندیدم!”

 

کتاب پنج زبان عشق:راز بقای عشق” کتابی است که شش میلیون کپی از آن تاکنون به فروش رسیده و به سی و هشت زبان ترجمه شده است. این کتاب به میلیونها زوج کمک کرده تا یاد بگیرند چگونه با هم ارتباط برقرار کنند و عشق خود را به نحو موثری ابراز نمایند.

نام کتاب : کاش قبل از ازدواج می دانستم
نویسنده : گری چپمن
تعداد صفحه : 24
حجم فایل : 700 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *