دانلود کتاب آرامش زندگی ام را زیباتر می سازد

معرفی کوتاه کتاب

_____________

رسیدن به آرامش زندگی  یکی از خواسته های همیشگی بشر بوده است و دراین راستا انسان تلاشهای بسیاری را انجام داده است. در حالیکه با کمترین تلاش و تنها با کمی تغییر در سبک زندگی می توان به آرامش رسید.

بهتر است اجازه بودن در احساس خوب، آرامش و رسیدن به هماهنگی را به خودتان بدهید.

کافی است از همین حالا شکایت کردن از دوست، همسر، همسایه، رئیس، دولت و … را متوقف نمایی! و حتی کافی ست وانمود کنی اکنون همان چیزی هستی که دوست داری باشی!

بخش هایی از کتاب آرامش زندگی ام را زیباتر می سازد

خیلی از ما به حدی به گذشته خودمون چسبیدیم که با فکر زیاد درباره اونا و افسوس خورد برای گذشته مون داریم اونا رو به سمت آینده خودمون می کشونیم. همون چیزایی که از اونا فرار می کنیم و نمی خوایم دوباره اونا رو تجربه کنیم. در حالی که گذشته گذشته ست و باید یاد بگیریم گذشته مون با هر اتفاقی که افتاده و با هر درجه ای از سختی گذشته ست و نمی تونیم تغییرش بدیم.

اما می تونی در حال حاضر با افکارت آینده ت رو اون طوری که می خوای رقم بزنی. باور مثبت رو در خودت تقویت کن. زیرا که تنها راه رسیدن به خواسته ها جذب نیروهای مثبت است. جهان به فرکانس و احساست و باورهات پاسخ می ده و طبق قانون جذب ، هر احساسی رو دریافت می کنه، به وجود میاره. پس همیشه احساس خوبی داشته باش و برای داشته ها، خواسته ها، زیبایی ها و … شکرگذاری کن. و برای خودت اهداف و اتفاق های مثبت طلب کن.

✅ نام کتاب : آرامشم زندگیم را زیباتر می سازد
✅ ژانر کتاب : روان درمانی – توسعه فردی
✅ نویسنده : نامشخص
✅ تعداد صفحات:  51 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

سوال های آیین نامه 1402 با جواب
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب معجزه شکرگزاری
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه