قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / خانواده / رشد و تربیت کودک / دانلود کتاب گفتارهایی درباره تربیت فرزندان
کتاب تربیت کودک pdf

دانلود کتاب گفتارهایی درباره تربیت فرزندان

کتاب تربیت کودک pdf

 آنتوان سمیونویچ ماکارنکو آموزگار نامدار آموزش و پرورش شوروی در سال ۱۸۸۸ متولد شد . عمر خویش را با تعلیم و تربیت و نگارش آثار گرانبهای تربیتی و بنیانگذاری سیستم جدید آموزش و پرورش و بطور کلی خدمت به جامعه بشر در تربیت کودکان و نوجوانان گذرانید و در سال ۱۹۳۹ دیده از جهان فرو بست. تجربیات و نتایج پرارزشی که در این راه بدست آورد در کتابهای “راه زندگی”، “کتابی برای پدران و مادران” ، “آموزش زندگی” او منعکس است. این کتابها نه تنها در وطن نویسنده، بلکه در سراسر جهان با استقبال عمومی روبرو گردید و به زبانهای مختلف ترجمه شد. او طی سی سال تلاش بی آرام موفق به پرورش جمعی معلم ورزیده و آزموده تعلیم و تربیت گردید که اینک شیوه ها و رهنمودهای او را در پرورش انسانهای نوین دنبال می کنند.

“گفتارهایی درباره تربیت فرزندان” در سال ۱۹۳۷ به رشته تحریر در آمد و در سال ۱۹۴۰ پس از مرگ نویسنده در مجله معلم به چاپ رسید.

هدف کتاب تربیت کودک pdf این است که به پدر و مادر کمک می کند تا درباره تربیت خانوادگی و مدیریت خانواده درست بیندیشند، ویژگیهای آن را مد نظر داشته باشند و بتوانند از مشاهدات خود نتایج درستی بدست بیاورند. از آنجا که تعلیم و تربیت آگاهانه درست تواند بود و آموزش و پرورش مانند هرکار جدی دیگر بدون دانستنیهای تربیتی امکانپذیر نیست، گفتارهای حاضر تلاشی است برای کمک به پدران و مادران که به دانستنیهای مقدماتی تربیتی دست یابند، تجربه و عمل خود را بررسی کنند، شیوه های درست تربیت فرزندان را بیابند، لغزشهای خویش را تصحیح کنند و انسانهایی خوب برای جامعه و پیشرفت و گسترش سعادت آن پرورش دهند.

نام کتاب : گفتارهایی درباره تربیت فرزندان
نویسنده : آنتوان سیمونویچ ماکارنکو
تعداد صفحه : 108
حجم فایل : 1.17 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *