قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / علوم ماوراء طبیعه / دانلود کتاب پیشگویی های نوستراداموس
کتاب پیشگویی های نوستراداموس
nostradamous

دانلود کتاب پیشگویی های نوستراداموس

کتاب پیشگویی های نوستراداموس

نستراداموس پزشک مشهور کاترین دو مدیسی و وقایع نگاری که رویدادهای آینده جهان را نگاشته است. او ریشه تمام حوادث مصیبت بار را از عدم هماهنگی بشر با قانون خداوند در جهان دانسته است و همواره توسط قدرتمندان و حکام جهانی انجام می گیرد. در نامه مسبوطش به هانری دوم، برای ما چنین بیان می دارد:

وقایع سترگ و غم انگیز، عجیب ، حوادث پرمشقت که به سبب اصلی ترین جریانات قوانین دین نزدیک می شود، وقایعی که اولا از معابد الهی و ثانیا توسط قدرتمندان و حکام جهانی انحطاط فوق را نزدیک می سازند به اضافه هزاران واقعه مصیبت بار دیگر که در موسم خود وقایع آن شناخته خواهد شد.

حوادث آینده شبیه به واگن های در حال گذر است که زمان حال را نیز دربر دارد.

پیشنهاد می شود: کتاب پیشگویی شاه نعمت الله ولی

فهرست کتاب پیشگویی های نستراداموس

پیشگفتار

مشهورترین پیشگویان عصر جدید

نستراداموس پزشک و اخترشناس ملک

اسرار سده ها

سفر شگفت انگیز نستراداموس به آینده

رساله به هانری دوم پادشاه فرانسه

سده اول

سده دوم

سده سوم

سده چهارم

سده پنجم

سده ششم

سده هفتم

سده هشتم

سده نهم

سده دهم

نستراداموس به طور قطع تنها پیشگوی عصر حاضر از زمانهای دور نیست. به طور مثال اولریش دو مایانس پیشگویی های بسیار شگفت انگیز داشت.

میشل نسترادام معروف به میشل نستراداموس در سال ۱۵۰۳ در سن رمی به دنیا آمد. او در شهر خود پزشک ماهری بود که با کمال سخاوت به درمان بیماران می پرداخت و پزشک ملکه کاترین دومدیسی بود. او در خانواده ای اسرائیلی متولد شد که با تغییر مذهب به کاتولیک گرایش پیدا کرد. دلیل اصلی شهرت نستراداموس، ستاره شناسی و علوم ماورائی او بود.

نستراداموس در دوم ژوئیه ۱۵۶۶ میلادی وفات یافت ، در شرایط و همان ساعتی که خود پیشگویی کرده بود!

بخش هایی از کتاب پیشگویی های نوستراداموس که راجع به ایران نوشته:

 • اسنادی از پیغمبر بزرگ (محمد) ربوده خواهد شد. به دست دیکتاتوری خواهد افتاد، پادشاه را فریب داده و اداره امور را به دست خواهد گرفت، اما اختلاس ها بزودی او را تباه خواهد کرد.
 • باران، قحطی، جنگ در ایران متوقف نخواهد شد، ایمان حقیقی است. پادشاه فریب خواهد خورد: از پس اتمام کنش ها در فرانسه است که شروع می شود، پیمان پنهانی به نفع کسی که ملزومات جنگی تهیه می کند.
 • پادشاه سرزمین کهن از حکومت رانده می شود، به خاور زمین خواهد رفت برای گرفتن کمک هایی در جنگ: به سبب وحشت از صلیب ها پرچمش را جمع خواهد کرد، از راه بندر و زمین، به میتیلن خواهد رفت
 • سومین اقلیم تحت اختیار آریائی ها قرار می گیرد، در اکتبر سال هزار و هفتصد و بیست و هفت پادشاه ایران در دست مردمان مصر قرار می گیرد: جنگ، مرگ، خسارت – برای صلیب بزرگترین بی آبرویی
 • یقینا خورشیدی ها از دریا گذر نخواهند کرد، آنانیکه از زهره هستند تمام آفریقا را در دست می گیرند. زحل دیگر حکومت آنان را به تصرف درنخواهد آورد و بخش آدریاتیک را تغییر خواهد داد. (افراد زهره ممکن است منظور مسلمانان باشند)
 • شاهزاده عرب، مریخ، خورشید، ناهید، شیر، حکومت کلیسا از طریق دریا از پا درخواهد آمد. از جانب ایران کاملا بیش از یک میلیون، پرهیزکار به بیزانس و مصر به سوی شمال هجوم خواهند آورد.
 • بزودی امپراطوری بزرگ به دردسر خواهد افتاد، به نزدیکی جنگل اردن منتقل خواهد شد، بزرگتر سر دو فرزند نامشروعش را از بدن جدا خواهد کرد و انوبارب بر بینی عقابی حکمرانی خواهد کرد.

دیدگاه شما از تفسیر پیشگویی های نوستراداموس چیست؟ در بخش نظرات با ما به اشتراک بزارید.

نام کتاب : پیشگویی های نوستراداموس
نویسنده : سرژ هوتن
تعداد صفحه : 453
حجم فایل : 5200 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

۱۳ دیدگاه

 1. واقعا شما این کتاب رو داری .یعنی الکی نوشته شده من از وقتی دیدم استرس گرفتم که تا ده سال دیگه این مریضی میره

  • بیماری کرونا برج پنج سال دیگه تمام میشه طبق مکاشفات یوحنا و احادیث اهل بیت علیهم السلام

 2. التماس تفکر

  ی سوال…چطور واسه ایران دقیقا نامبرده ک این بلا سر ایران میاد…ولی مثلا درمورد هیتلر هیچ نامی از آلمان نبرده؟؟؟ی خورده عجیبه…ی شخص میاد درغرب اروپا ولی اسم اون کشورو نمیگه درصورتی ک درباره ی شخص جنگ طلب دیگه حرف میزنه و دقیقا اسم ایرانو میاره…راستی این جناب پیشگو بزرگ زمان و علت مرگ خودشو تونست پیش بینی کنه ک جلوشو بگیره؟؟؟التماس تفکر

  • دیگه قرار نیست که اسمشو هم …چون اگه اسمشو بگه که دیگه اتفاق نمی افته

  • دوست عزیز مرگ دست خداست اگه قرار باشه که بمیری اگه از قبل هم شیوه مردنتو بدونی باز هم اون روز همه چی رو فراموش میکنی تا خـواست خدا انجام بگیره.

  • نستراداموس در دوم ژوئیه ۱۵۶۶ میلادی وفات یافت ، در شرایط و همان ساعتی که خود پیشگویی کرده بود!
   دقیقا متن بالا در بخش محتوا درباره نوستراداموس پیشگو نوشته شده. قرار نیست چون میدونه بتونه جلوشو بگیره!

  • جناب التماس تفکر قبل از نظردهی اندکی مطالعه کنی بد نیست فورا گارد روشنفکری نگیر، نوستراداموس هیتلر را هستر معرفی کرد و درمورد آلمان هم گفته در مورد نحوه مرگ خودش هم گفته بود در مورد ظهور امام زمان هم گفته که کاملا با احادیث اهل بیت مطابقت داره و خیلی چیزای دیگه سعی کنید در خصوص چیزی میخوایی نطر بدی کمی اطلاعات داشته باشی ، سطح مطالعات خود را بالا ببرید اینجوری فقط به نادانی خودت افزوده میشه چراکه فکر میکنی خیلی میدونی و کسی هم نیست بهت بگه اشتباه میکنی اندکی تفکر

  • خیلی از امامان میدونستن چطور و چه زمانی کشته میشن مرگ دست خداست هیچ کس جاویدان نیست که بخواد از مرگش جلوگیری کنه پیشگویی چیزیه که از طریق هایی به انسان های خاص میرسه

 3. واقعا براتون متاسفم .. من این کتاب رو دارم صفحه ۳۴۰ و ۳۴۱ همچین مطلبی نیست

  • واقعا شما این کتاب رو داری .یعنی الکی نوشته شده من از وقتی دیدم استرس گرفتم که تا ده سال دیگه این مریضی میره

 4. داداچ این کتابه کلا داستان زندگیه نوستراعه ن پیشگوعی هاش… کجای ص ۳۴۰ درمورد ایران نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *