قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / روانشناسی / توسعه فردی / دانلود رایگان کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

دانلود رایگان کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین از بهترین کتابها در حوزه موفقیت فردی می باشد که در ایران بیش از ۱۰۰ بار چاپ شده است. کتاب ۴ اثر مجموعه ای از چهار کتاب اسکاول شین شامل: بازی زندگی و راه این بازی، کلام تو، عصای معجزه‌گر توست، در مخفی توفیق و نفوذ کلام ، می باشد. کتاب‌ها ی اسکاول شین در آمریکا، وبرخی کشورهای اروپایی و ایران چاپ شده ‌است. بارها افرادی را دیده ام که با خواندن یک کتاب از اسکاول شین راه درست و حقیقت زندگی را دریافته اند.

 فلورانس اسکاول شین کیست؟

فلورانس اسکاول شین در ۲۴ سپتامبر ۱۸۷۱ در نیوجرسی در خانواده ای با ریشه های فرهنگی عمیق پا به عرصه وجود نهاد. پس از گذراندن تحصیلات خود در مدرسه ی Friend فیلادلفیا به دانش سرای عالی هنرهای زیبا در پنسیلوانیا رفت و پس از فارغ التحصیلی با “اورت” که نقاشی جوان بود ازدواج کرد. فلورانس در نقاشی چهره ای سرشناس بود، اما به علوم ماورء الطبیعه روی آورد و سال ها در این زمینه به تدریس و ارشاد پرداخت. این چهره ی دوست داشتنی و مردمی که بسیاری از انسان ها موفقیت خود را مدیون او هستند، ۶۹ ساله بود که در نبرد با مرگ تن به شکست داد و در اکتبر ۱۹۴۰ دار فانی را وداع گفت. منبع این بیوگرافی از ویکی پدیا می باشد.

نویسنده‌ی آمریکایی این کتاب، سالیان بسیار در مقام هنرمند (نقاش) و خطیب، نامی بلندآوازه داشت. افراد بی‌شماری در کلاس‌هایش شرکت می‌جستند و از این طریق، پیام معنویت را به گروهی وسیع می‌رساند. بزرگ‌ترین راز موفقیتش این بود که همواره خودش بود: ساده و صمیمی و بی‌تکلف و شوخ‌طبع. هرگز نخواست قراردادی و ادیب مآب یا دارای نفوذی تحمیلی باشد.

کتاب چهار اثر فلورانس

خلاصه کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

فصل اول – بازی زندگی و راه و رسم این بازی

اسکاول شین در کتاب ۴ اثر می‌گوید: زندگی میدان جنگ نیست و فقط یک بازی ساده است. باید مثل همه‌ بازی‌های دیگر، قواعد بازی را یاد بگیریم و حتما در کنار آن از قوانین معنویت غافل نشویم.

زندگی بازی بزرگ “داد و ستد” است. هرچه در این جهان بکاری همان را درو خواهی کرد. هر کلامی به زبان آوری به خودت بازخواهد گشت.

قوه تخیل خود را به گونه ای پرورش دهیم که همواره تصورات مثبت داشته باشیم. خواسته هایی مثل سلامتی ، ثروت ، عشق ، دوستی و بیان کامل نفس یا هر آرمان بزرگ دیگر.

ذهن نیمه هشیار، غلام حلقه به گوش انسان است. فقط باید مراقب باشیم به درستی به آن فرمان دهیم زیرا هر فکر و هرکلامی بر ذهن نیمه هشیار تاثیر می گذارد و حتی هر جزء آن به وقوع می پیوندد.

هدف از بازی زندگی اینست که آدم هر خیر و صلاحی را ببیند و هرچه تصور شر است از ذهن نیمه هشیار یا ناخودآگاه میسر می شود.

اگر این بازی را یاد بگیریم به کاهش استرس در زندگی خود میپردازیم و احساس خوشبختی بیشتری می کنیم، در نتیجه انسان موفق تری خواهیم شد. در کنار تمام این مسائل، اعتقاد به نیروی مطلقه خداوند و استفاده از آموزه های مقدس، انسان را از هراس ناشناخته ها نجات می دهد.

فصل دوم – کلام تو عصای معجزه گر توست

انسان توانایی آن را دارد که با حرکت عصای معجزه گر کلام خود، وضعیتی نامطلوب را تغییر دهد. او با این حرکت می تواند غم را به شادی، بیماری را به تندرستی، تنگدستی را به وفور و فراوانی نعمت تبدیل کند.

هرگاه انسان بتواند در مواقعی که اوضاع و شرایط مناسبی ندارد و همه چیز علیه اوست، برخود مسلط شود و آرامش و خونسردی خود را حفظ کند، اشتهای خوبی داشته باشد و شادمان و خرسند باشد، به مقام تسلط کامل رسیده است.آنگاه او برای کنترل اوضاع و شرایط این قدرت را دارد که “بادها و دریاها را توبیخ کند تا آرامش مطلوب را پدید آورد. زیرا در این موقع کلام او عصای معجزه گر اوست و با یک تکان، شکست و ناکامی ظاهری را به کامیابی واقعی تبدیل می کند.”

آدمی وقتی به این جهان وارد می شود که خداوند تامین کننده ی روزی آن است. و هرچه لازم دارد از قبل قرار داده است. ولی در این خزانه تنها از طریق ایمان محض و کلام معجزه آسا، باز می شود. اگر ایمان داشته باشی برایت همه چیز امکان پذیر است.

فصل سوم – در پنهان موفقیت | کتاب چهار اثر فلورانس

تنها چیزهایی را به خود جذب می کنید که بی نهایت به آن می اندیشید.

همیشه از انسان موفق می پرسند: راز موفقیت شما چیست؟ ولی هرگز از انسان شکست خورده نمی پرسند که : راز شکست شما چیست؟ دلیل آن بسیار واضح است اما در خور توجه نیست. اگر شکست خورده اید و نسبت به موفقیت دیگران نفرت داشته باشید، هرگز دوباره موفق نخواهید شد.

فصل چهارم – نفوذ کلام

در این بخش از کتاب ، اسکاول شین بازهم روی نفوذ و قدرت کلمات تاکید دارد و به مخاطبان هشدار می دهد که هرچه بگویند، آنرا به سوی خود جذب می کند. خواه منفی باشد یا مثبت، خواه آنرا بخواهند یا نخواهند. اگر مدام از بیماری، شکست، بی پولی و نفرت حرف بزنند، در زندگی به آنها دچار می شوند و برعکس، اگر از سلامتی، ثروت و موفقیت سخن بگویند مسیر رسیدن به آنرا برای خود هموار می سازند.

توصیه اسکاول شین این است که زبان و کلمات خود را در راستای طلب شفا، طلب برکت و روزی و همینطور سعادت و موفقیت برای خود و دیگران بکار ببرید. نکته دیگر این بخش اینست که هرگاه شر و بدی به شما رسید در مقابل آن مقاومت نکنید، زیرا آنرا بیشتر به سمت خود جذب می کنید. با استفاده از نفوذ کلام در زندگی خود شر و پلیدی را به آرامش تبدیل کنید. درواقع چیزی به عنوان شر مطلق وجود ندارد زیرا قدرت مطلق از آن خداوند است و وجود او تنها منشا خیر و برکت و نیکی است. بنابراین شر چیزی ست که از ذهن انسان نشات می گیرد و با قدرت کلام مثبت به آسانی قابل کنترل است.

جملات مثبت فلورانس اسکاول شین

«بازی زندگی» یک بازی انفرادی است.
ایمان بدون شهامت محکوم به فناست.
چرا نگران باشیم؟ شاید هرگزپیش نیاید.
خدا به زمان احتیاج ندارد و هرگز دیر نمی کند
هیچ‌کس چیزی به آدمی نمی‌دهد مگر خود او
و هیچ‌کس چیزی از آدمی دریغ نمی‌دارد مگر خود او.
رهایی از ترس یک راه بیشتر ندارد: تبدیل ترس به ایمان
من این بار را به دست خدا می سپارم.و خود را آزاد می کنم.
اگر خودتان عوض شوید، همه اوضاع و شرایط عوض خواهدشد .
به محض آرام شدن دریای افکار کشتی های نجات از راه میرسند
به محض آرام شدن دریای افکار، کشتی‌های نجات از راه می‌رسند.
شادمانی ام کار خداست.پس هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند.
کلامتان را عوض کنید تا جهان شما عوض شود زیرا کلامتان جهانتان است.
نخستین گام برای کسب موفقیت اینست که از آنچه هستید شادمان باشید.
تا لحظه ای خواسته آدمی تخقق نیافته است نباید از آن با کسی سخن بگوید.
شادمانی خود را با از یاد بردن نومیدی ها و شکستهای گذشته دوباره بدست آورید.
در ملکوت مجال از دست رفته وجود ندارد. اگر دری بسته شود دروازه ای می گشاید.
بـه یاد داشته باشید که افراد شاد و مثبت بیشتر می توانند دیگران را مجذوب خود کنند.
در روی زمین چیزی نیست که بتواند در مقابل کسی که هیچ گاه مقاومت نمی کند بایستد.
این مهمترین لحظه در زندگی شماست و اون هم لحظه ای است که بایستی همه را ببخشید.
اتفاقات و اشتباهات گذشته را پـذیرفته و فراموش کنید. بدانید که نمیـتوانید زمان را بـه عـقب برگردانید.
براستی که نفرت و انزجار بیش از می‌گساری خانه‌ها را ویران کرده است و بیش از جنگ‌ها جان آدمیان را به باد داده است .
شاید زمان آن فرا رسیده باشد که کسـی ( یـا خودتان ) را بخاطر چیزی که اتفاق افتاده و یا گفتـه شـده مـورد بـخشایـش قـرار دهــید.
برای دشمن خود برکت بطلبید تا او را خلع سلاح کنید . از این طریق ، مهمات او را از چنگش می ربایید و تیرهای او را به برکات بدل می کنید.
بـه زنـدگی با دیـدی مثـبـت نگـاه کـنـید تـا خـود را بـه دلیل احساس انرژی و خوشحالی بسیار زیادی کـه نصیبتان خواهـد شد، متعجب سازید.
آنان که چشم به یاری خدا دارند، دوباره قدتمند خواهند شد. آنان همچون عقاب پرواز خواهند کرد، خواهند دوید و خسته نخواهند شد، راه خواهند رفت و ضعیف نخواهند شد.
سری که بر پیشانیش خم باشد آسوده بر بالین قرار نمی‌گیرد خشم و نفرت و بدخواهی و حسد و انتقام جوئی شادمانی انسان را می‌رباید و بیماری و شکست و فقر می‌آورد.
کتاب چهار اثر فلورانس
این کتاب پر است از جملات و راه حل های ساده برای تمامی زمینه های زندگی. شما با مطالعه کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین چه روشی را چراغ راه زندگی خود قرار داده اید؟ در بخش نظرات با ما در میان بزارید.

موضوع کتاب چهار اثر از فلورانس چیست؟

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین در زمینه توسعه فردی و قانون جذب و حل مشکلاتی که بصورت فیزیکی قابل حل نیستند، بلکه باید با ساختار ذهنی راه حل کشف شود.

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین شامل چه سرفصل هایی می باشد؟

بازی زندگی و راه و رسم این بازی – کلام تو عصای معجزه گر توست – در پنهان موفقیت – نفوذ کلام

بهترین ترجمه کتاب چهار اثر از فلورانس کدام است؟

کتاب ۴ اثر از فلورانس اسکاول شین با ترجمه گیتی خوشدل از انتشارات پیکان ، بسیار ساده و روان شصت بار به چاپ در آمده است.

نام کتاب : چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
نویسنده : فلورانس اسکاول شین
تعداد صفحه : 297
حجم فایل : 3200 کیلوبایت

۲ دیدگاه

  1. سیده رویا موسوی

    بسیار عالی و با کیفیت.تشکر میکتم

  2. چرا تعداد صفحات کتابتون ۷۹صفحس ولی ۲۹۷صفحست کتاب اصلیش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.