دانلود کتاب اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی موفقیت و درآمد شما

دانلود کتاب اثر مرکب
معرفی کوتاه کتاب

_____________

دانلود کتاب اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی ، موفقیت و درآمد شما در زمینه ی کسب موفقیت دو گزینه پیش رو دارید: می توانید با شیوه فعلی به زندگی تان ادامه دهید و هر روز بیندیشید که چگونه می توانید به موفقیت برسید ، یا از اصول و قواعد اثبات شده ای که در این کتاب ارائه شده است، استفاده کنید. با شماست که راه سخت، پرمخاطره و نامطمئن اول یا راه مطمئن و هوشمندانه ی دوم را انتخاب کنید. کتاب اثر مرکب نقشه راه برای داشتن زندگی بهتر، کسب موفقیت و تحقق رویاها و آرزوهایتان است. پس از دانلود کتاب pdf ، آن را با دقت مطالعه کنید و به توصیه های آن عمل کنید، مطمئن باشید تحولی بزرگ در زندگی تان ایجاد خواهید کرد.

بیوگرافی دارن هاردی

دارن هاردی (Darren Hardy) ناشر و دبیر تحریریه ی مجله موفقیت ، روی همان صندلی نشسته است که پیش از این، اشخاصی مثل اوریسون سوئتماردن، دبلیو کلمنت استون، ناپلئون هیل و اوجی ماندینو برآن نشسته بودن. دارن شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی ست. ویکی پدیا می گوید: هاردی در ۱۸ سالگی اولین تجارت خود را آغاز کرد و در ۲۰۱۵ مجله موفقیت را ترک کرد واعلام کرد به دنبال فرصت های جدید است. در سال ۲۰۱۰ دارن هاردی اثر مرکب را نوشت.

پی دی اف کتاب اثر مرکب از دارن هاردی

خلاصه کتاب اثر مرکب pdf

 • آیا دنبال کسب موفقیت هستید؟
 • می خواهید از آنچه که امروز هستید، موفق تر شوید؟
 • حتی موفق تر از آنچه تابه حال تصور می کردید که امکان دارد؟

در کتاب اثر مرکب هیچگونه تقلب و اغراقی درکار نیست. فقط دربردارنده ی حقایقی است که برای رسیدن به موفقیت به آنها نیاز دارید. موفقیت فرآیندی ست طولانی که از ایجاد تغییرات کوچک در خودمان به دست می آید. انتخاب های کوچک و هوشمندانه ی ما به هم می پیوندند و در نهایت قدرتی خارق العاده به ما می دهند. از شما می خواهم با دانلود رایگان کتاب اثر مرکب ،این کتاب را نه تنها بخوانید، بلکه مدت ها با آن خو بگیرید تا کنترل زندگی تان را به دست بگیرید و سرنوشتتان را طراحی کنید. تصمیمات کوچک امروز ما، آینده مان را رقم می زنند.

درکتاب اثر مرکب pdf ، دارن هاردی استراتژی هایی برای افراد جویای موفقیت ارائه می دهد:
چگونه همیشه برنده شوید! بهترین استراتژی برای رسیدن به هر هدفی و پیروز شدن بر هر رقیبی، حتی اگر آنها باهوش تر ، با استعدادتر و با تجربه تر از شما باشند.
از بین بردن عادت های بدی که مانع پیشرفتتان می شوند.(ممکن است از بعضی از آنها بی خبر باشید!)
بدون دردسر و ناراحتی، برخی از اصول کلیدی مورد نیاز برای پیشرفت های بزرگ و مهم را در خودتان نهادینه کنید.
نکات کلیدی واقعی و پایدار برای انگیزش. چگونه خودتان را ترغیب به انجام کارهایی کنید که انجام آنها را دوست ندارید.
به دست آوردن نیروی گریزان و فوق العاده ی تکانش. اگر این نیرو را به دست آورید، غیر قابل توقف خواهید شد.
اسرار شتاب دهنده ی افراد فوق العاده موفق. آیا آنها از یک برتری ناعادلانه برخوردارند؟ بله، آنها یک برتری ناعادلانه دارند و حالا شما هم می توانید آن را داشته باشید!

اگر به طور جدی دنبال داشتن یک زندگی فوق العاده هستید، از قدرت اثر  مرکب برای خلق موفقیتی که می خواهید، استفاده کنید! با دانلود رایگان کتاب همین امروز سفرتان را شروع کنید!

پیشنهاد می شود: دانلود کتاب عادت های اتمی

نکات مهم کتاب اثر مرکب

 • زمانش رسیده که از خواب بیدار شوی و انتخاب های قدرتمند داشته باشی.
 • همه ما زنان و مردان خود ساخته ای هستیم اما تنها افراد موفق این را باور دارند.
 • نمی توانید چیزی را که در جستجویش نیستید ببینید، نمی توانید چیزی را که به آن باور ندارید جستجو کنید.
 • سنجش نهایی انسان نه در لحظات آرام و راحت زندگی اش، بلکه در چالش های که با آن ها روبرو می شود می باشد.
 • اگر به پیشرفتی که مد نظرتان است نرسیده اید فقط به این دلیل است که اهداف تان را به روشنی مشخص نکرده اید.
 • روزی که از مرحله کودکی به مرحله بزرگسالی قدم می گذارید روزی است که مسئولیت کامل زندگی خود را به عهده گرفته اید.
 • بزرگ ترین تفاوت بین افراد موفق و افراد نا موفق این است که افراد موفق کارهایی را انجام می دهند که افراد نا موفق مایل به انجام آن ها نیستند.
 • تا زمانی که به طور ناخودآگاه انتخاب می کنید نمی توانید آگاهانه تصمیم بگیرید، این رفتار ناکارآمد را تغییر دهید و آن را به عادت های کارا تبدیل کنید.
 • شما و تنها خود شما مسئول کارهایی که انجام می دهید، کارهایی که انجام نمی دهید یا نحوه پاسخ به کارهایی که برای شما انجام شده است می باشید.
 • افراد نا موفق اهداف خود را در سرشان نگه داشته اند، درست مثل تیله هایی که در یک قوطی در حال چرخش هستند و ما می گوییم هدفی که نوشته نشود صرفا یک خیال و توهم است.
 • دستیابی به موفقیت سخت است. روند کار گاهی خسته کننده، ملال آور و کسل کننده است. تبدیل شدن به یک فرد ثروتمند و تاثیرگذار در سطح جهانی در رشته خودتان می تواند کند و دشوار باشد.

دانلود رایگان اثر مرکب

فهرست کتاب اثر مرکب همراه با ضمیمه های کتاب

 • تحسین های اثر مرکب
 • پیامی ویژه از آنتونی رابینز
 • مقدمه
 • فصل اول – اثر مرکب در عمل
 • فصل دوم – انتخاب ها
 • فصل سوم – عادت ها
 • فصل چهارم – تکانش
 • فصل پنجم – تاثیرات
 • فصل ششم – شتاب بخشی
 • نتیجه گیری
 • ضمیمه ها
 • پرسش نامه ی ارزیابی قدردانی
 • پرسش نامه ی ارزیابی ارزش های اصلی
 • پرسش نامه ی ارزیابی زندگی
 • پرسش نامه تعیین اهداف
 • پرسش نامه ارزیابی عادت ها
 • برگه ی ثبت ریتم رفتارهای هفتگی
 • پرسش نامه ی تاثیرات ورودی ها
 • پرسش نامه ی ارزیابی ارتباط ها

متن کتاب اثر مرکب

آیا شنیده اید که می گویند: “آن که آهسته و پیوسته برود، برنده می شود؟” آیا داستان لاک پشت و خرگوش را شنیده اید؟ من مثل آن لاک پشت هستم. اگر به من وقت کافی دهید، هرکسی را، در هر زمانی و در هر رقابتی شکست می دهم. چرا؟ نه به این خاطر که بهترین یا باهوش ترین یا سریعترین شخص هستم، بلکه به این خاطر پیروز خواهم شد که عادت های مثبتی را در خودم پرورش داده ام و در به کار بستن آن عادت ها هم، ثبات و پایداری دارم.

اگر شبیه بیشتر مردم باشید، معتقدی واقعی به اثر مرکب نیستید. دلایل خیلی زیاد و قابل درکی برای این حرف ام وجود دارد. شما مربی و سرمشق های مشابهی نداشته اید که به شما نشان دهند چه کار کنید. شما نتیجه ی نهایی اثر مرکب را تجربه نکرده اید. در جامعه فریب مان داده اند. ما با بازاریابی های تجاری هیپنوتیزم شده ایم. شما را با مشکلاتی که ندارید متقاعد می کنند و بعد برای پیشگیری و علاج آن راه حل هایی فوری به شما می فروشند. ما اعتقادمان را در مورد خوبی و ارزش سخت کوشی و تلاش های مداوم و پایدار از دست داده ایم.

به گفته دارن هاردی اثر مرکب در واقع اصل دستیابی به نتایج شگفت انگیز با مجموعه ای از انتخاب های کوچک و هوشمندانه است. اثر مرکب می گوید اقدامات کوچک اما پیوسته در یک بازه زمانی طولانی نسبت به تغییرات بزرگ اما کوتاه مدت نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت و فرمول آن به صورت زیر می باشد:

زمان + ثبات قدم + انتخاب های کوچک و هوشمندانه = تفاوت های اساسی در زندگی

به عنوان مثال فرض کنید سه دوست در یک تاریخ مشخص در وضعیت یکسانی قرار داشته باشند و پس از آن:

یکی از آن ها هیچ اقدام درست یا غلطی انجام ندهد.
دیگری برنامه هفتگی مصرف نوشیدنی های مضر را در رژیم غذایی اش بگنجاند و در اوقات فراغت به تماشای تلویزیون بنشیند
نفر سوم هر روز کالری مصرفی اش را کمی کاهش داده و ۱۰ صفحه از یک کتاب مفید را مطالعه کند
به نظر شما بعد از دو سال این سه دوست همچنان در وضعیت یکسانی قرار خواهند داشت؟! قطعا جواب منفی است زیرا انتخاب های کوچکی که هر روز انجام می دهید روی تجربه هایی که در آینده خواهید داشت تاثیر می گذارد. در ابتدا شاید تفاوت را احساس نکنید و حتی با گذشت پنج ماه یا یک سال نیز همه چیز تقریبا مثل قبل به نظر بیاید اما بعد از دو یا سه سال خواهید دید تفاوت های قابل توجهی در زندگی تان ایجاد شده است.

کتاب اثر مرکب پی دی اف

دانلود رایگان کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب با نوشتاری از آنتونی رابینز در کتابها ارائه می شود. با دانلود رایگان کتاب اثر مرکب pdf شما به محتوای کامل کتاب شامل ۲۳۳ صفحه دسترسی خواهید داشت. این کتاب به افراد زیادی برای برنامه ریزی و نظم بخشیدن به کارها کمک کرده و توانسته با استفاده از تکنیک اثر مرکب ، عادت ها را به مرور زمان و بسیار ساده تغییر دهد. اگر در روابط عاطفی، درآمد و کسب و کار خود دچار بی نظمی هستید یا از آن دسته افرادی هستید که همیشه وقت کم می آورد، حتما دانلود رایگان کتاب اثر مرکب pdf را از سایت کتابها دریافت کنید و عادت های اشتباه خود را در پایین مطلب با ما در میان بگذارید.

✅ نام کتاب : اثر مرکب
✅ ژانر کتاب : موفقیت فردی و شغلی
✅ تعداد صفحات : 233 صفحه
💰 قیمت کتاب : دانلود رایگان

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

8 نظر در “دانلود کتاب اثر مرکب آغاز جهشی در زندگی موفقیت و درآمد شما

 1. bahar گفت:

  این کتاب فوق العاده س مرسی ازسایت خوبتون ک این کتابو دراختیارماقراردادید

 2. aso گفت:

  با سلام. من مدتهاست دنبال این کتاب می گردم. امروز در سایت شما اونو پیدا کردم. ولی یه مشکلی پیش اومده… بعد از اینکه دانلود کردم، کتاب باز نمیشه و Eror میده. لطفا کمک کنید. با تشکر..

  1. ModireKetabha گفت:

   فایل رو از طریق مرورگر دانلود کنید نه idm

 3. قاسم علی پور گفت:

  لطفا در صورت امکان کتاب صوتی ، یا کتاب خلاصه صوتی اثر مرکب رو هم در این صفحه قرار بدید.مطمئم باقی افراد هم عاشق این کتاب خواهند شد

  1. ModireKetabha گفت:

   با سلام ، انشالله در اپدیت های بعدی کتاب صوتی اثر مرکب رو هم قرار میدیم

 4. قاسم علی پور گفت:

  به نظر شخصی من تمام کتاب های موفقیت فردی رو باید رها کرد و فقط همین کتاب اثر مرکب رو ده مرتبه ، پنجاه مرتبه و شایدم بیشتر خوند.این کتاب خصلت عجول بودن و زود نتیجه گرفتن از کارهای خاص و عجیب رو در ما حذف میکنه
  اصل کتاب اثر مرکب درباره اینکه شما یه سری کارهای تکراری و روتین رو باید اینقدر تکرار کنید و انجام بدید تا ملکه ذهن و زندگی شما بشه. اینقدر این فرایند ادامه پیدا میکنه تا جزئی از زندگی شما میشه و دقیقا از همین نقطه روند تغییر زندگی ها شروع میشه
  یکی از دلایلی که خیلی ها از آموزش های توسعه فردی نتیجه نمیگیرن اینکه انتظار دارن خیلی زود به نتیجه برسن
  اما اثر مرکب دارن هاردی نقطه مقابل این تفکره
  ای کاش همه ادما اول این کتاب رو بخونن بعد برن واسه کتاب ها و دوره های اموزشی دیگه

 5. Mitra گفت:

  سلام درود و سپاس به همه شما که این کتاب رو راه اندازی کردید و منو از گرداب طوفان به فردی هدفمند تبدیل کرد زنده باشید و سلامت 🙇‍♀️😍🌹

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود کتاب اثر مرکب
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب معجزه شکرگزاری
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه