دانلود کتاب اصول شخصیت کاریزماتیک

معرفی کوتاه کتاب

_____________

5/5

کاریزما یک ویژگی جادویی نیست، ولی دیگران را جادو می کند!

کتاب اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک نوشته ی رضا فریدون نژاد، به سادگی به شما می آموزد چطور رفتارهای خاص و حرفه ای و جذاب در رابطه با دیگران داشته باشید.

بارها شده که با دیدن افراد جذاب، فکرمان مشغول شده. که چطور اینهمه به راحتی می توانند در دل دیگران نفوذ کنند! شاید حتی دوست داشته باشیم جای آنها باشیم، یا بتوانیم مثل آنها رفتار کنیم. شاید فکر کنیم قابلیتهای آنها در ارتباطشان با دیگران مادرزادی باشد، یا حتی افراد خوش شانسی باشند. اما این ارتباط ها نه مادرزادیست نه زاده ی خوش شانسی!

با بررسی های پژوهشی در این زمینه ،روانشناسان به این باور رسیده اند که صفات شخصیت کاریزما قابل یادگیریست. مطالعات نشان می دهند، رهبرانی که قادر بودند سختی ها را تحمل کنند بیشتر در ارتباط با تیم خود کاریزماتیک بودند و افرادی که دیدگاه مثبتی داشتند به احتمال بیشتری کاریزما داشتند. همچنین صحبتهایی که یک فرد برای بیان کردن انتخاب می کند می تواند بر کاریزمای آنها موثر باشد.

برخی بر این باورند که کاریزما ارتباط زیادی با جذابیت ظاهری دارد. گرچه جذابیت ظاهری به دوستداشتنی بودن شما در موقعیت های مختلف کمک می کند، اما به تنهایی مولفه ای برای کاریزما نیست! جذابیت ظاهری فقط قسمتی از این شخصیت است، و رفتار و اعتقادات شما بیش از ظاهر در داشتن این نوع شخصیت کمک می کند.

✅ نام کتاب : اصول شخصیت کاریزماتیک
✅ ژانر کتاب : روانشناسی
✅ نویسنده : رضا فریدون نژاد
✅ تعداد صفحات:  82 صفحه

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شخصیت کاریزماتیک
پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.