دانلود کتاب رازهایی درباره مردان

رازهایی درباره مردان
معرفی کوتاه کتاب

_____________

کتاب رازهایی درباره ی مردان در کنار کتاب رازهایی درباره زنان عنوان کتابهای پرفروشی است که نویسنده ی آن خانم باربارا دی آنجلیس می باشد.

به تمامی خانمها پیشنهاد می کنم حداقل یکبار مطالعه کتاب رازهای مردان را در برنامه زندگیشان داشته باشند. . خصوصا دختر خانمهای جوان که در برخورد با مردان و شناخت آنها سردر گم هستند. من این کتاب رو چندین بار خواندم و هر بار احساس کردم که بیشتر بهم کمک میکنه . حتی رازهایی درباره زنان رو هم مطالعه کردم راه خوبی بود برای بیشتر شناختن خودم و شناخت برخوردهای اطرافیانم. تجربه های واقعی که در این دو کتاب آورده شده دقیقا چیزهایی هستند که به دفعات در زندگی خودمون، خانواده هامون و دوستان و همکارانمون دیده و یا شنیدیم .

به عنوان یک زن در رابطه با مردان سه حق انتخاب بیشتر ندارید:

  • میتوانید از دست آنها به خاطر اینکه شما را به شدت عصبانی کرده اند، ناراحت شوید و تمام وقت خود را به نق زدن و گله وشکایت از آنان بگذرانید.
  • آنها را برای همیشه کنار بگذارید و برای خودتان یک سگ پشمالوی خوشگل بخرید.
  • تصمیم بگیرید تا آنجا که در میتوانید، درمورد آنها بیاموزید تا بتوانید روابط بهتری که استحقاق آن را نیز دارید، بیافرینید.

نویسنده این کتاب می گوید پانزده سال زندگیم را صرف تحقیق درباره ی ده ها مرد و زن کردم تا دلایل شکست و موفقیت را بیابم. مدتها طول کشید تا مردها را درک کنم. این سفر، پر پیچ و خم و گاه بسیار دردناک بود و در طی آن مرتکب اشتباه های زیادی در روابطم با مردان شدم، اما ارزش آن را داشت.

حال به جرات می توانم بگویم نه تنها زنده مانده ام، بلکه روابط خود را از نبردی بی امان به درکی متقابل و دوجانبه بدل ساخته ام. در این کتاب می خواهم آموخته هایم را با شما درمیان بگذارم. امیدوارم “رازهایی درباره ی مردان که می بایست هر زنی بداند“، به منزله ی آن کتابچه ی راهنمایی باشد که شما به دنبالش هستید.

نویسنده رازهایی درباره ی مردان ، باربارا دی آنجلیس در ابتدای کتاب می نویسد: بارها دیده ایم که در تلاش به منظور تغییر مردان زندگیمان، اغلب فراموش می کنیم که خود چگونه تغییر کنیم. لطفاً تمامی ابزارها و تکنیک های ارائه شده در این کتاب را به کار ببندید.

چرا که همگی آن ها مؤثر هستند! این تمرین ها را با هزاران زن در میان گذاشته ام و خود نیز هر روز همگی آن ها را در زندگی شخصیم به کار می برم. مجبور نیستید همگی لیست ها را به یک باره و با هم ترتیب دهید و تمامی توصیه ها را با هم به کار ببندید. می توانید، هر بار تنها چند صفحه از کتاب را بخوانید و روی تمرین ها و روش های ارائه شده در همان چند صفحه کار کنید.

همچنین می توانید با دانلود کتاب رازهایی درباره ی زنان ، آنرا به همسر خود هدیه دهید.

✅ نام کتاب : رازهایی درباره مردان که هر زنی باید بداند
✅ ژانر کتاب : روانشناسی – انسان شناسی
✅ نویسنده : باربارا دی آنجلیس
✅ مترجم : هادی ابراهیمی
✅ تعداد صفحات:  83 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

رازهایی درباره مردان
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب معجزه شکرگزاری
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه