دانلود کتاب یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کند

معرفی کوتاه کتاب

_____________

توضیحات: این کتاب کوچک و ارزشمند به بررسی یکی از مهم ترین اصول و قوانین موفقیت برگرفته از طبیعت را با بیانی شیوا و مثال هایی متناسب به سادگی برای شما توضیح می دهد. کسی که به روشی که این کتاب ارائه می دهد عمل کند خیلی زود تغییرات عمیقی را در زندگی خودش احساس می کند و از هرج و مرج و به هم ریختگی در زندگی اش به آرامش و پیشرفت می رسد.

  الگویی در این کتاب ارائه شده است که این الگو را برای رسیدن به هر هدفی به کار بگیرید نتیجه ­ی تضمین شده اش موفقیت است، دیدگاه و بینشی عمیق در این کتاب ارائه شده است که با استفاده از آن میتوانید اشتباهات و خطاهایی که تا حالا برای رسیدن به اهداف و خواسته های تان داشته اید را تصحیح کنید و به روشی خیلی ساده و در عین حال بی نهایت قدرتمند خواسته­ ها و آرزوهای خود را برآورده کنید. راز اینکه چرا تا حالا تصمیم ­های زیادی در زندگی گرفته اید ولی هیچوقت به آنها عمل نکرده اید روتوضیح می دهد و راه حلی ساده و کاربردی برای این مشکل بیان می کند. در پایان این کتاب شما تبدیل به شخصیت متفاوتی شده اید که خود را کسی که یاد گرفته چطور در همه­ ی کارهایی که قبلا نتیجه ای نمی گرفت به طور غیرقابل مقایسه ای بهتر عمل کند و با شکست­ها و زمین خوردن­هایی که تا قبل از این اتفاق خوب داشته برای همیشه خداحافظی کند می­بینید. با بینشی که این کتاب به شما میدهد، به یک الگوی واقعی و بی نظیر برای دوستان و اطرافیان خود تبدیل خواهی شد.

✅ نام کتاب : یک راز ساده که زندگی شما را متحول می کند
✅ ژانر کتاب : توسعه فردی – موفقیت
✅ نویسنده : ایوب نکوفر
✅ تعداد صفحات:  34 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

سوال های آیین نامه 1402 با جواب
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب معجزه شکرگزاری
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه