دانلود کتاب قدرت نامحدود

کتاب قدرت نامحدود
معرفی کوتاه کتاب

_____________

توضیحات: متدی که تونی رابینز در کتاب قدرت نامحدود ارائه می دهد ، برای رفع ترس و فشار عصبی درونی در افراد است. همه کسانی که از بیماری روحی ، حسی یا فیزیکی رنج می برند می توانند از این روش ها فایده ببرند. بیماری های صعب الاعلاج همانند سرطان و افسردگی همیشه قابل مبارزه هستند.

کتاب “قدرت نامحدود” به شما آموزش می دهد که چگونه خود را از ترسهایتان رها کنید. در انتها کاملا قادر خواهید بود تا ذهن و جسم خود را کنترل کنید و آنگاه به کنترل زندگی خود بپردازید.

ذهن در جایگاه ویژه ای قرار گرفته، این ما هستیم که می توانیم در آن بهشتی ازجهنم یا جهنمی از بهشت بسازیم.

واقعیت آن چیزی است که ما فکر می کنیم. اگر اعتقادات و تصورات مثبتی دارید خودتان آنها را به وجود آورده اید، اگر اعتقاداتی منفی دارید بازهم خودتان آنها را به وجود آورده اید. بر اساس ابعاد هفتگانه موفقیت، این هفت اعتقاد به افراد نیروی بیشتری می دهد تا از استعدادهای خود بهره مند شوند، فعال تر باشند، کارهای بزرگی انجام دهند و به نتایجی بزرگ برسند. اینها نقطه شروع برای رسیدن به موفقیت هستند.

افراد موفق در هر شرایطی ، هرچقدر منفی، به امکانات موجود و نتایج مثبت متمرکز می شود و از حوادث ناگوار به نفع خود استفاده می کنند. برای عکس العمل نشان دادن به هر موقعیتی راههای زیادی وجود دارد. شما کدام راه را برمیگزینید؟

✅ نام کتاب : قدرت نامحدود
✅ ژانر کتاب : خودسازی
✅ نویسنده : آنتونی رابینز
✅ تعداد صفحات:  432 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب قدرت نامحدود
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب معجزه شکرگزاری
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه