قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / روانشناسی / دانلود کتاب سرشت شادی

دانلود کتاب سرشت شادی

توضیحات: یکى از راه هاى مطمئن براى دلخور کردن من آن است که به من بگویند درمورد نحوه ى شادتر کردن زندگى سخن بگویم یا کتابی بنویسم. از این گفته مى توان فهمید کتاب سرشت شادى یکى از آن کتاب هاى خودآموزی نیست که سعى در وادارکردن شما به انجام تمرین هاى افزایش شادى مى کنند یا مى کوشند شما را ترغیب کنند تا در کلاس هاى آموزش شادى ثبت نام کنید. این کتاب حتى کمک نخواهد کرد یاد بگیرید میزان ماندگارى شادى خود را با پرسش نامه هاى عمومىِ سنجش شادى ارزیابى کنید. آنچه این کتاب در پى آن است ارائه ى شرحى از سرچشمه هاى گوناگون شادى است. البته شاید این کتاب بتواند کمک کند تا خواننده وضعیت هیجانى زودگذرى را بفهمد که در زبان عامیانه شاد بودن خوانده مى شود.
در این صورت ممکن است کمکى بشود به داشتن یک زندگى شادتر. به دیگر سخن، در این کتاب پند و موعظه نخواهید شنید و اصرار نخواهد شد که براى کسب شادى به روش خاصى رفتار کنید، بلکه معلوماتى داده خواهد شد که اگر مایل باشید بتوانید به کار ببرید تا شادتر شوید.

مترجم: ش.آ

نام کتاب : سرشت شادی
نویسنده : دزموند موریس
تعداد صفحه : 65
حجم فایل : 915 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

یک دیدگاه

  1. با سلام شادی باید ذاتی باشد و این چیزی است که مردم ما ندارند شادی و سلامتی آرزویم برای تمامی مردم عزیز ایرانیم است. به امید شاد شادتر بودن هموطنان عزیزمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *