دانلود کتاب سرشت شادی

معرفی کوتاه کتاب

_____________

توضیحات: یکى از راه هاى مطمئن براى دلخور کردن من آن است که به من بگویند درمورد نحوه ى شادتر کردن زندگى سخن بگویم یا کتابی بنویسم. از این گفته مى توان فهمید کتاب سرشت شادى یکى از آن کتاب هاى خودآموزی نیست که سعى در وادارکردن شما به انجام تمرین هاى افزایش شادى مى کنند یا مى کوشند شما را ترغیب کنند تا در کلاس هاى آموزش شادى ثبت نام کنید. این کتاب حتى کمک نخواهد کرد یاد بگیرید میزان ماندگارى شادى خود را با پرسش نامه هاى عمومىِ سنجش شادى ارزیابى کنید. آنچه این کتاب در پى آن است ارائه ى شرحى از سرچشمه هاى گوناگون شادى است. البته شاید این کتاب بتواند کمک کند تا خواننده وضعیت هیجانى زودگذرى را بفهمد که در زبان عامیانه شاد بودن خوانده مى شود.
در این صورت ممکن است کمکى بشود به داشتن یک زندگى شادتر. به دیگر سخن، در این کتاب پند و موعظه نخواهید شنید و اصرار نخواهد شد که براى کسب شادى به روش خاصى رفتار کنید، بلکه معلوماتى داده خواهد شد که اگر مایل باشید بتوانید به کار ببرید تا شادتر شوید.

✅ نام کتاب : سرشت شادی
✅ ژانر کتاب : روانشناسی – توسعه فردی
✅ نویسنده : دزموند موریس
✅ مترجم : ش.آ
✅ تعداد صفحات:  65 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

سوال های آیین نامه 1402 با جواب
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب معجزه شکرگزاری
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه