دانلود کتاب رازهایی درباره زنان

کتاب رازهایی درباره زنان
معرفی کوتاه کتاب

_____________

رازهایی درباره ی زنان ، همان کتابیست که زن ها همواره انتظار انتشار آن را می کشیدند. این کتاب مناسب برای هدیه دادن به مرد زندگی تان است. تا همه چیز را درباره ی زنان بیاموزند.

در واقع این کتاب دعوتی است از مردها که زن ها را به گونه ای جدید گونه، که هرگز قبلا تجربه نکرده اند، ببینند و درک کنند. مرا برای مهارت در برقراری ارتباط با مخاطبان، خوانندگان ، شنوندگان و دانشجویان پسر یا مرد به خوبی می شناسند. در این کتاب بسیار تلاش کرده ام تا آنگونه مردها را مخاطب قرار دهم که براستی بپذیرند.

دکتر باربارا دی آنجلیس ، نویسنده این کتاب می گوید:

در سرتاسر کتاب نه تنها با جزئیات فراوان، خواسته های ما زنها را از عشق، صمیمیت، ارتباط و روابط جنسی در زنان قید کرده ام، بلکه دلایل این نوع خواسته ها و دلایل اهمیت آنها را نیز بیان کرده ام، و توضیح داده ام که چرا ما به عنوان یک زن به منظور برآورده ساختن نیازهای عمیق و ضروری خود نیازمند توجهات و رفتارهای خاصی از جانب مردها هستیم.

شما زنان می توانید با خواندن کتاب رازهایی درباره ی مردان ، مرد خود بطور محترمانه ای متقاعد کنید تا این کتاب را بخواند.

پیامی به مردها:

  • چنانچه تنها چند واژه جادویی سراغ داشتید که ظرف چند ثانیه از دید همسرتان شما را به مهربانترین و بهترین همسر دنیا تبدیل می کرد، چه اتفاقی می افتاد؟
  • این کتاب تنها مختص زنان نیست، و هرگز سعی در کوبیدن مردها ندارد. هرگز نگفته ام همه اش تقصیر شماست.
  • این کتاب هرگز قصد ندارد چیزی از مردانگی شما بکاهد یا شما را بیشتر به زنها شبیه کند.

من، باربارا دی آنجلیس ، رازهایی درباره ی زنان نوشتم تا به شما کمک کند در زندگی عشقی و احساسی خود موفق تر و قدرتمند تر باشید. بیست سال گذشته را با هزار انسان کار کرده ام که نیمی از آنها مرده بوده اند. آنهم از تمامی سنین و با انواع سوابق شغلی و خانوادگی. آنها سرخوردگی های خودشان را از روابطشان با من درمیان گذاشتند. که چه چیزهایی درباره زنها آنها را گیج و سردرگم می کند.

✅ نام کتاب : رازهایی درباره زنان
✅ ژانر کتاب : ادبی – جامعه شناسی
✅ نویسنده : باربارا دی آنجلیس
✅ تعداد صفحات:  138 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب رازهایی درباره زنان
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

آیین دوستیابی
کتاب بیشعوری
کتاب ضمیر پنهان اثر یونگ
کتاب خاطرات، رویاها و اندیشه‌ ها
کتاب رویاها
کتاب معجزه شکرگزاری
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه