دانلود کتاب فرمول رسیدن به اهداف در سال جدید

فرمول رسیدن به اهداف
معرفی کوتاه کتاب

_____________

این شیوه که با ۷ مرحله اجرا می شود، می تواند شما را به هر آرزویی برساند. به شرط آنکه هفت گام را دقیق و به ترتیب اجرا کنید.

به راحتی فایل را دانلود کنید و از حالت فشرده خارج کنید. حالا کافیست به کتاب صوتی راز رسیدن به موفقیت گوش دهید و به آن عمل کنید.

اول از هرچیز باید هدف خودتون رو روی کاغذ بیارید. در زمینه شغلی ، مالی ، شخصی ، معنویات ، سلامتی و روابط. هر چیزی که دوست دارید بهش برسید با جزئیات و دقیق بنویسید.

از چیزی نترسید این خودکار و کاغذ متعلق به اهداف و خواسته های شماست.

دوست دارید در سال جدید در زمینه کاری چه تغییری داشته باشید؟ آیا می خواهید شغلتان را عوض کنید؟ یا درآمد بیشتری داشته باشید. روش کارتون رو می خواهید عوض کنید؟ هر تغییری که مدنظرتون هست یادداشت کنید.

این فایل برای برنامه ریزی اهداف در سال ۹۶ جمع آوری شده است اما در تمامی سالها قابل پیاده سازی ست.

از مهمترین عوامل رسیدن به موفقیت هدف گذاری صحیح و دقیق است. این روش ۷ مرحله ای روشی تضمینی ست که تاکنون افراد بسیاری در سراسر جهان را به موفقیت رسانده است.

تمام کسانی که هدف دارند، موفق نمی‌شوند؛ اما همه‌ی کسانی که موفق می‌شوند، هدف دارند. هیچ انسانی بدون داشتن اهدافی دقیق و روشن نمی‌تواند به آرزوهای خود دست پیدا کند.

با پیروی از این الگوی مؤثر و قدرتمند، هدف‌گذاری کاربردی و برنامه‌ریزی هوشمندانه‌ای انجام دهید تا یک سال رؤیایی را برای خودتان خلق کنید.

اگر سالی از موفقیت می خواهید و امید دارید یک زندگی عالی را به زودی تجربه کنید، همین الآن این فایل صوتی را دانلود کنید و به آن گوش بدهید!

شما با عمل به این آموزش و با اجرای گام‌به‌گام این ۷ مرحله می‌توانید به هر هدف و خواسته‌ای که دارید، برسید.

کلمات کلیدی: دانلود کتاب روانشناسی موفقیت، دانلود کتاب صوتی موفقیت، رسیدن به اهداف، هفت گام موفقیت، رسیدن به اهداف در سال ۹۶، هدف گذاری ، برنامه ریزی سالانه

✅ نام کتاب : 7 فرمول رسیدن به اهداف
✅ ژانر کتاب : توسعه فردی – موفقیت – برنامه ریزی
✅ نویسنده : فردین محمدی

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

فرمول رسیدن به اهداف
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

سوره مریم
ترجمه صوتی سوره بقره
ترجمه صوتی سوره لقمان
کتاب صوتی انسان در جستجوی معنا
شکارچیان در برف
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه