رمان ملکه اینهیون

ملکه اینهیون
معرفی کوتاه کتاب

_____________

سرگذشت ملکه اینهیون یکی از مجموع سه رمان ریچارد روت است که در کتاب زنان با فضیلت قرار داده بود.

رمان ملکه اینهیون یک رمان تاریخی و زندگینامه ایست که سرگذشت شخصیتی سلطنتی را بیان می کند. زندگی از حقایق تاریخی و آموزنده که از ورود ملکه به قصر تا خلع مقام و بازگشت او را به تصویر می کشد. پیام کتاب همانند اکثر داستان های کره ای، مبتنی بر پیروزی خیر بر شر است. ملکه اینهیون شخصیتی آرمانی داشت که مظهر خیر و صبر و از جانب مخالف، بانو جانگ مظهر بدی و پلیدی است.

بخشی از کتاب ملکه اینهیون

مراسم با تبادل جام های شراب در قصر به پایان رسید. رفتار ملکه جدید بسیار زیبا و آراسته بود. گویی مانند ماه کامل پاییزی، از تمام وجودش نور می تابید و این نور شفاف و ملایم، درخشش قصر سلطنتی را که با طلا و چیزهای باارزش دیگر پرشده بود، فرا می گرفت. به این ترتیب قلب تمام کسانی که این مراسم را شاهد بودند با محبت و تحسین، نسبت به او متمایل شد. بالاتر از همه، شادی و رضایت ملکه مادر و ملکه دواگر بی اندازه بود.

پس از جلوس به عنوان ملکه، اجرای وظیفه فرزندی او در قبال ملکه مادر و ملکه دواگر بی عیب و نقص بود. در اداره امور قصر، اصل راهنمای او، خیرخواهی بود. او در هدایت بانوان و خدمتکاران قصر، وقار و شفافیت را با محبت و لطف متعادل می کرد و هرگز به خود اجازه نمی داد که مسائل را با جانبداری انجام دهد. به دلیل عشق او به انسانیت، خیلی زود، صلح و هماهنگی در قصر حاکم شد و در سراسر سرزمین گسترش یافت.

✅ نام کتاب : ملکه اینهیون
✅ ژانر کتاب : زندگینامه – رئال
✅ نویسنده : کیم جونگ آن
✅ مترجم : امید وحدت نارویی
✅ تعداد صفحات:  93 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ملکه اینهیون
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟