رمان ملکه اینهیون

ملکه اینهیون
معرفی کوتاه کتاب

_____________

سرگذشت ملکه اینهیون یکی از مجموع سه رمان ریچارد روت است که در کتاب زنان با فضیلت قرار داده بود.

رمان ملکه اینهیون یک رمان تاریخی و زندگینامه ایست که سرگذشت شخصیتی سلطنتی را بیان می کند. زندگی از حقایق تاریخی و آموزنده که از ورود ملکه به قصر تا خلع مقام و بازگشت او را به تصویر می کشد. پیام کتاب همانند اکثر داستان های کره ای، مبتنی بر پیروزی خیر بر شر است. ملکه اینهیون شخصیتی آرمانی داشت که مظهر خیر و صبر و از جانب مخالف، بانو جانگ مظهر بدی و پلیدی است.

بخشی از کتاب ملکه اینهیون

مراسم با تبادل جام های شراب در قصر به پایان رسید. رفتار ملکه جدید بسیار زیبا و آراسته بود. گویی مانند ماه کامل پاییزی، از تمام وجودش نور می تابید و این نور شفاف و ملایم، درخشش قصر سلطنتی را که با طلا و چیزهای باارزش دیگر پرشده بود، فرا می گرفت. به این ترتیب قلب تمام کسانی که این مراسم را شاهد بودند با محبت و تحسین، نسبت به او متمایل شد. بالاتر از همه، شادی و رضایت ملکه مادر و ملکه دواگر بی اندازه بود.

پس از جلوس به عنوان ملکه، اجرای وظیفه فرزندی او در قبال ملکه مادر و ملکه دواگر بی عیب و نقص بود. در اداره امور قصر، اصل راهنمای او، خیرخواهی بود. او در هدایت بانوان و خدمتکاران قصر، وقار و شفافیت را با محبت و لطف متعادل می کرد و هرگز به خود اجازه نمی داد که مسائل را با جانبداری انجام دهد. به دلیل عشق او به انسانیت، خیلی زود، صلح و هماهنگی در قصر حاکم شد و در سراسر سرزمین گسترش یافت.

✅ نام کتاب : ملکه اینهیون
✅ ژانر کتاب : زندگینامه – رئال
✅ نویسنده : کیم جونگ آن
✅ مترجم : امید وحدت نارویی
✅ تعداد صفحات:  93 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

ملکه اینهیون
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه