دانلود کتاب سفر به مرکز زمین

سفر به مرکز زمین
معرفی کوتاه کتاب

_____________

در این لحظه یک قطعه کوچک چرم تاشده از لای کتاب روی کف اتاق افتاد . عمویم آن را برداشت و با کنجکاوی فریاد زد که : این چیست ؟ و بعد آن را با دقت بر روی میز باز کرد . چند سطری را با آن حروف عجیب روی تکه چرم کهنه نوشته بودند و همین چند سطر بود که پروفسور لیدن براک و برادرزاده اش را واداشت تا خطرناک ترین مسافرت های قرن نوزدهم را آغاز کنند.

ژول ورن (به فرانسوی: Jules Verne) (۱۹۰۵-۱۸۲۸) نویسنده و آینده‌نگر فرانسوی بود که کتابهای زیادی با مضمون علمی-تخیلی نوشت. او هنگامی از سفر به هوا و فضا و زیر دریا در داستان‌های خود سخن گفت که هنوز بشر نتوانسته بود وسایل و امکانات چنین سفرهایی را فراهم کند. آثار او از نظر ترجمه به زبان‌های دیگر بعد از آثار آگاتا کریستی در رده دوم جهانی هستند. سفر به مرکز زمین یکی از شاهکاری های ژول ورن می باشد.

کتاب سفر به ماه ژول ورن نیز یکی دیگر از کتابهای برجسته است که بصورت داستان مصور در سایت کتابها منتشر شده است.

خلاصه کتاب سفر به مرکز زمین

کتاب سفر به اعماق زمین نام دیگر این کتاب است که به نویسندگی ژول ورن اثری ادبی علمی تخیلی به شمار می رود.این کتاب در سال 1864 منتشر شد. داستان دربارهٔ یک استاد دانشگاه به نام آکسلین می‌باشد که با کمک شاگردش، هریسون، تصمیم می‌گیرد به مرکز زمین سفر کند.

آکسلین، بر اساس مطالعات و تحقیقاتی که انجام داده، اعتقاد دارد که درون زمین یک فضای خالی وجود دارد. او معتقد است که می‌توان با نفوذ به مرکز زمین، به دنیایی جدید دسترسی پیدا کرد. به همین دلیل، آکسلین و هریسون تصمیم می‌گیرند به سفری عجیب و ماجراجویانه به دل زمین بروند.

آکسلین و هریسون در یکی از کوهستان‌ها به عمقی عظیم نفوذ می‌کنند و با گذر از تونل‌ها و طولانی کردن سفرشان، به تدریج وارد مناطق ناشناخته و زیرزمینی می‌شوند. آنها در طول سفر خود با تجربه‌ها و ماجراهای مختلفی روبرو می‌شوند.

گروه آکسلین در مسیر سفرشان با جاذبهٔ عجیبی مواجه می‌شود و با موجودات زیرزمینی و مخلوقات عجیبی که قبلاً هیچکس ندیده، روبرو می‌شوند. آنها با مردمانی در زیرزمین آشنا می‌شوند که در آنجا زندگی می‌کنند و با فرهنگ و تمدن جدیدی آشنا می‌شوند.

در طول سفر، آکسلین و هریسون با مشکلات و مخاطرات بسیاری مواجه می‌شوند. اما در نهایت، آنها موفق به رسیدن به مرکز زمین می‌شوند و در آنجا پدیده‌های شگفت‌انگیزی را مشاهده می‌کنند. همچنین، آکسلین در مورد موجودات و منابع موجود در اعماق زمین نظریات خود را توضیح می‌دهد.

“سفر به مرکز زمین” با توصیف‌های جذاب و خلاقانهٔ مناظر زیرزمینی و مخلوقات غیرعادی، خوانندگان را به دنیایی زیرزمینی هیجان‌انگیز و عجیب می‌برد. کتاب از طریق ماجراجویی‌ها و کشف‌های آکسلین و هریسون، بحث‌های علمی و فلسفی دربارهٔ ساختار زمین و ماهواره‌ها را نیز مطرح می‌کند.

✅ نام کتاب : سفر به مرکز زمین
✅ ژانر کتاب : تخیلی  – هیجان انگیز
✅ نویسنده : ژول ورن
✅ مترجم : کریم کیواق
✅ تعداد صفحات:  95 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

سفر به مرکز زمین
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه