کتاب آکسفورد ورد اسکیلز مقدماتی Oxford word skills elementary

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز
معرفی کوتاه کتاب

_____________

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز برای چه کسانی مناسب است؟

واژگان بخشی جدایی ناپذیر از تقریباً تمام جنبه های درگیر در فرآیند یادگیری زبان است. مهارت در خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن به زبان دوم مستلزم سطح معینی از دانش واژگانی است و افزایش مهارت های کلمات فرآیندی بدون توقف در هر سطحی است که زبان آموزان به آن دست می یابند.

باتوجه به این موضوع، گسترش دایره لغات انگلیسی برای هر زبان آموزی جزو مهمترین اهداف قرار دارد و مجموعه کتاب های Oxford word skills با تمرکز ویژه بر این مبحث به یکی برترین کتابها در این زمینه تبدیل شده است. این کتاب ها در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته توسط انتشارات آکسفورد براساس انگلیسی بریتیش منتشر شده اند. در این پست امکان دانلود رایگان pdf کتاب مقدماتی این مجموعه فراهم شده است.

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز مقدماتی مناسب زبان آموزانی است که تازه شروع به یادگیری زبان کرده اند و به دنبال یک کتاب کامل و جامع برای افزایش دایره لغات خود میگردند. این کتاب از آسان و مهمترین لغات مورد نیاز این افراد شروع به آموزش کرده و در ادامه سطوح بالاتر کتاب به آموزش لغات سختتر و سنگین تر میپردازد.

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز شامل چه آموزش هایی در زبان انگلیسی میشود؟

هر کتاب از این مجموعه دارای 100 درس است که در فصل هایی با موضوعات مختلف دسته بندی شده اند و هر درس در مورد یک موضوع خاص است که در آنها تعدادی کلمه و عبارت آموزش داده می شود. به طور کلی هر کتاب آکسفورد ورد اسکیلز بیش از 2000 لغت و عبارت ضروری را آموزش می دهد. در هر درس تمرینات متنوعی همراه با تصاویر مرتبط برای یادگیری بهتر و تسلط بیشتر زبان آموزان ارائه شده است که جواب صحیح آنها در انتهای کتاب وجود دارد. همچنین تمرینات این کتاب به صورتی است که کاربرد لغات در زندگی روزمره به خوبی نشان داده شده و ماندگاری لغات را در ذهن زبان آموز به این صورت افزایش میدهد.

همچنین در پایان کتاب بخشی با عنوان Word List وجود دارد که تمامی واژگانی که در تمامی دروس هر کتاب آموزش داده شده اند به ترتیب حروف الفبا مرتب شده اند و شماره صفحه هر کلمه هم جلوی آن نوشته شده است. بنابراین اگر در هر یک از این کتاب ها دنبال کلمه بخصوصی باشید می توانید در این قسمت از هر کتاب آن کلمه را پیدا کنید. این کتاب با تنوع موضوعات هر درس مهمترین و پر استفاده ترین کلمات و عبارات انگلیسی را آموزش میدهد و با توجه به اینکه از پاسخ نامه برخورد دار است از بهترین کتابهای خود آموز لغات انگلیسی است.

همچنین با یادگیری لغات کتاب آکسفورد ورد اسکیلز علاوه بر دایره گسترش دایره لغات، توانایی مکالمه و همچنین مهارت های شنیداری افراد تقویت میشود چراکه این کتاب به آموزش واژگان پرکاربرد مکالمه در زبان انگلیسی می پردازد.

نظرات کاربران راجع به این کتاب:

به گفته ی بسیاری از کاربران کتاب آکسفورد ورد اسکیلز کار با Oxford Word Skills یک سرگرمی خالص و آموزش پایدار است و دارای یک متن واضح، مرتب و منظم است و کار با آن سرگرم کننده است. همچنین تمرینات ساده، فوری و کوتاه بوده و خسته کننده، گرامری و عملی نیستند. موضوعاتی که به آن پرداخته شده بسیار متنوع است، به ویژه در جلد دوم و سوم که به سطوح متوسط ​​و پیشرفته اختصاص دارد.

در نتیجه این کتاب میتواند بهترین انتخاب برای کسانی باشد که به دنبال یک آموزش کاربردی، سرگرم کننده و مفید هستند و نمی خواهند خود را درگیر پیچیدگی های گرامر انگلیسی بکنند. همچنین با در اختیار داشتن pdf این کتاب میتوانید همیشه یک خود آموز عالی لغات انگلیسی را در تلفن همراه خود داشته باشید!

✅ نام کتاب : Oxford word skills elementary
✅ ژانر کتاب : آموزشی
✅ نویسنده : Stuart Redman & Ruth Gairns
✅ تعداد صفحات:  257 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز سطح پیشرفته
کتاب آکسفورد ورد اسکیلز سطح متوسط
کتاب اول هنرستان تار و سه تار
دانلود کتاب تاپ ناچ
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه