قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / تاریخ و سیاست / تاریخ ایران / دانلود کتاب پشت بخار آینه
آینه

دانلود کتاب پشت بخار آینه

کتاب بدون مجوز پشت بخار آینه ، با نویسندگی شخصی مجهول ، وضعیت تاریخ کشور ایران را مورد بررسی قرار می دهد. مشکلات سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی این کشور پس از جنگ جهانی دوم، که از بزرگترین جنگهای تاریخ می باشد، بیان می شود.

در این کتاب سعی کرده ام واقعیت هایی از پشت پرده سیاست در کشور ایران را جهت آگاهی به اطلاع برسانم و پرده از اسرای بر خواهم داشت که پر از اتفاقات ناگفته می باشد.

بهترین تصمیم را زمانی خواهید گرفت که خود را به جای طرف مقابل بگذارید و از چشم و فکر او مسائل را ببینید و بنگرید.

با تفکر در اتفاقات کشور ایران بعد از جنگ جهانی دوم میتوان به عدم استقلال در اداره کشور از سوی حکومت ها به یقین پی برد.
این کشور غنی از نفت و گاز و طلا و مس و آهن و اورانیوم و …. که گویی آفریدگار همه را به عمد خودش برای این مردم دست چین کرده ، مگر بدون دخالت کشورهای سلطه گر و حریص از جمله بریتانیا و روسیه و ایالات متحده می تواند به استقلال برسد و هر کس دم از استقلال این کشور زده باشد یا بزند ، حتما یا نادان هست و یا مطلع و دست در دست غارتگران. با فقط کمی اندیشه می توان به این مهم پی برد.

در مدت صد ساله تاریخ کشور ایران وقتی به دقت به وقایع و اتفاقات بنگریم، حتما دستهای پنهانی را پشت پرده خواهیم دید. در کشوری که یک شبه بنیانگذار حکومت پهلوی را تبعید و پسرش را به تاج و تخت رساندن، نه خیلی و اصلا تفکر نمی خواهد که فهمید استقلال یعنی چه. مثل این است که منکر خورشید در روز شد. مسئله مصدق که دیگر فهم هم لازم ندارد و دلیلش اعتماد در سیاست به روحانیت بود. این سرزمین نه از طرف خدا یا اهورا مزدا و… بلکه از طرف استعمارگران نفرین شده است.

با سپاس از رضا پریشان بابت ارسال این کتاب ارزشمند به کتابها

نام کتاب : پشت بخار آینه
نویسنده : A.R.B
تعداد صفحه : 19
حجم فایل : 350 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

۲ دیدگاه

  1. چند رو دانلود کردم امیدوارم سانسور اسلامی نشده باشه 😪

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *