دانلود کتاب زامبی جلد اول

معرفی کوتاه کتاب

_____________

5/5

زامبی جلد 1 نوشته دارن شان ، داستان حمله زامبی ها به انسانها را بیان می کند.

زامبی از سری داستان ها و شخصیتهای هیجان انگیز و مورد علاقه نوجوانان است. زامبی (آدم خوارها) انسان هستند اما از گوشت انسانها نیز تغذیه می کنند.

راوی این رمان ترسناک یکی از بازمانده های این حمله است. این کتاب داستان هیجان انگیز مجموعه ای دوازه جلدی دارد. در جلد اول داستان حول محور پدری نژاد پرست می چرخد که تاثیری منفی روی پسرش می گذارد. در بخشی دیگر زامبی ها به دهکده ای در ایرلند حمله می کنند و واکنش شخصیت اصلی داستان(راوی) و دوستانش را درباره اخبار و شایعات مربوط به حمله زامبی ها بررسی می کند. همه شایعات را به شوخی می گیرند ولی مثل اینکه این شوخی به اتفاقات عجیبی ختم می شود.

در بخشی از رمان زامبی جلد اول می خوانیم

یه پسر در حالیکه می لنگه، وارد سالن می شه. داره ازش خون میاد ، ترسیده. ناله می کنه. میوفته و می بینم که یه قسمت از پشت گردنش کنده شده، نه ، گاز گرفته شده!

از زخم خون میزنه بیرون. حین این که با دهن باز خیره شدیم، بچه های بیشتری وارد سالن می شن. همه دارن جیغ می کشن. از بعضیاشون خون میاد. همشون بهت زدن.

می خوام شوخی باشه. می خوام کار یه کله خری باشه که می خواد اذیتمون کنه. اگه قصدشون این بود خیلی خوشحال می شدم. ولی خون، وحشت ، مردگان ، جیغ ها ، همشون واقعین. و زامبی ها..

امروز شاهد اتفاقات وحشتناکی بودم، ولی هیچ کدومشون با این قابل مقایسه نیست. مرگ تایلر از همه ی کسانی که تیکه تیکه شدن، بدتر نبود. موقعی که بوی تایلر بقیه ی زامبیا رو جذب می کنه و انا هم نزدیکتر می شن، بابا درو باز می کنه و از خوشحالی نعره می کشه.

✅ نام کتاب : زامبی
✅ ژانر کتاب : ترسناک – هیجان انگیز
✅ نویسنده : دارن شان
✅ مترجم : فربد آذسن
✅ تعداد صفحات :  139 صفحه

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

رمان زامبی
پیشنهاد ما به شما :

_____________ _

سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.