دانلود کتاب یازده دقیقه اثر پائولو کوئیلو

کتاب یازده دقیقه
معرفی کوتاه کتاب

_____________

دانلود رایگان کتاب یازده دقیقه بدون سانسور pdf . در این کتاب تصویری از زندگی یک زن روسپی مهاجر نمایش یافته که در ژنو زندگی می کند.. زنی که بدنش را در ازای یازده دقیقه لذت می فروشد. پس از مطالعه رمان بیشتر عاشق پائولو کوئیلو خواهید شد. آنچه پیش رو دارید ترجمه ۱۱ دقیقه متن کامل بدون سانسور می باشد. بعضی کتابها ما را به فکر وادار می کنند،بعضی ها ما را با واقعیت های زندگی رو به رو می کنند. اما برای یک نویسنده کتاب مهم تر از هر چیزی این است که در کتابش با صداقت صحبت کند.

بیوگرافی پائولو کوئیلو

کتاب ۱۱ دقیقه یکی از آثار ماندگار و شاهکارهای پائولو کوئیلو نویسنده مشهور برزیلی می باشد. در یازده دقیقه پائولو کوئیلو ، همانند دیگر آثار وی، وجود روح زندگی و ایجاد احساس نشاط و امید دیده می شود.

در اکثر داستانها و رمان های این نویسنده ، نقش های اصلی افرادی هستند که در سخت ترین شرایط زندگی می کنند اما با اتفاق ها و خودباوری هایی که در مسیر ماجرا رخ می دهد، در دردناک ترین لحظات احساس خوشبختی پدیدار می شود و خواننده آن را با تمام وجود احساس می کند و آنرا اغراق آمیز نمی بیند.

دانلود رایگان کتاب یازده دقیقه بدون سانسور pdf

یازده دقیقه ترجمه آرش حجازی

راوی این رمان یک زن روسپی برزیلی ست که به ژنو سوئیس می رود و کارش به روسپی گری می کشد. در مدت زمانی که این زن در این سرزمین غریب زندگی می کند اتفاقات تلخ و شیرین زندگی خود را در دفترچه خاطرات روزانه اش یادداشت می کند و حوادث زندگی را بازگو می کند.

ماریا برای اولین بار در مسیر مدرسه عاشق پسر همسایه خود می شود. یک روز صبح پسرک به بهانه درخواست مداد به ماریا نزدیک می‌شود و ماریا که دستپاچه شده است یا مداد ندارد، این موقعیت را از دست می‌دهد.
ماریا برای مدت‌ها در مسیر مدرسه مدادی را در دست می‌گیرد ولی آن موقعیت دیگر تکرار نمی‌شود. ماریا سال‌های بلوغ را پشت سر می‌گذارد و هرروز زیباتر از پیش می‌شود ولی چهره‌ای غمگین و پررمزوراز دارد. او در تناقضی عظیم به سر می‌برد؛ به خود قول داده که دیگر عاشق نشود و در دل معتقد است که تنها عشق حقیقی است که ناجی هر دختری است. البته این‌قدر بلوغ فکری دارد که بداند ۱۱ دقیقه‌ای که مردمان صرف رابطه جنسی می‌کنند معادل عشق نیست.

مطالب آموزنده کتاب و جملات عبرت آموز از زبان این زن نشان از تحمل مشقات زیادی می دهد و در نهایت او به سرزمین خود بازمیگردد.

فهرست کتاب

  • کتاب ۱۱ دقیقه شامل مقدمه و ۹ فصل می باشد.

خلاصه کتاب یازده دقیقه پائولو کوئیلو pdf

همه چیز در اطراف او خیلی شبیه به برزیل، و شهر کوچک آنها بود: زنها به پرتقالی صحبت می کردند، در مورد مردها می نالیدند و از ساعت کارشان شکایت می کردند، دیر به کلوپ می رسیدند، با رئیس می جنگیدند، فکر می کردند که زیباترین زن دنیا هستند، و در مورد شاهزاده هاشان، که اغلب مایلها دورتر زندگی می کردند یا متاهل بودند یا اینکه پولی نداشتند و از آنها پول می گرفتند، قصه ها می گفتند.

برعکس آنچه که او با دیدن مجلاتی که راجر با خود آورده بود فکر می کرد، کلوپ دقیقا مانند توصیفات ویوان بود: جو خانوادگی داشت. دخترها – رقصنده های سامبا – اجازه نداشتند که با مشتری ها صحبت کنند یا با آنها بیرون روند. اگر آنها را در حال گرفتن یادداشتی همراه شماره تلفن می گرفتند، برای دوهفته ی تمام از کار اخراج می شدند. ماریا که انتظار زندگی با نشاط تر و هیجان انگیزتری را داشت، کم کم تسلیم غم و خستگی شد.

کتاب یازده دقیقه بدون سانسور

بررسی و نقد کتاب ۱۱ دقیقه

پائولو کوئیلو در رمان یازده دقیقه ۴ چیز را در کنار هم قرار می دهد: عشق ، سکس ، خشونت و درد

ترکیب این ۴ عنصر در کنار هم سبب جذابیت کتاب شده و خواننده را به مطالعه ادامه کتاب ترغیب می کند. عشق ، سکس ، خشونت ، درد …کوئیلو هنرمندانه این عناصر را در کنار هم قرار داده تا زندگی یک دختر را روایت کند و این قلم اوست که سبب جذابیت رمان می شود. قرار دادن این عناصر در کنار جنبه مذهبی ، شگفتی را در این کتاب بوجود آورده که خواننده را به زمین میخکوب کرده است!

دختری به نام ماریا که امید یافتن یک عشق پرشور  ورابطه ای عاشقانه و جنسی پرحرارت دارد، اما هیچ وقت به چیزی که میخواهد نمی رسد. با سرخوردگی و احساسات لطیف دخترانه خود  به غربت می رود تا رهایی را تجربه کند ، اما با مشکلاتی که در کشوری دیگر برایش رخ می دهد به تن فروشی روی می آورد. شاید مشکلات اجتماعی و عاطفی و دردی که از گذشته بر قلب او گذاشته سبب شده به این نوع روابط تن بدهد.

نویسنده کتاب در سراسر بخش های آن، گفتگوی درونی ماریا را به تصویر می کشد، که این دختر در حال مبارزه برای دستیابی به خوشبختی ست و اینکه نباید هیچ چیز حتی عشق سبب وابستگی شود.

کتاب ۱۱ دقیقه

پائولو در این کتاب چه چیزی را بازگو می کند؟ روابط آزاد جنسی؟ یا تنهایی یک زن؟ یا شاید هم به سوء استفاده‌هایی که از زنان انجام می گیرد؟

او خوب می داند بسیاری از زنان وسیله تامین نیاز مردانند. اما قصد او نشان دهنده این نیست، او نمیخواهد روابط آزاد را عادی جلوه دهد زیرا کوئیلو در آثار خود عرفان را می آموزد. بلکه به مشکلات اجتماعی و فردی یک زن در یک جامعه فرهنگی و پیشرفته می پردازد. زن همیشه در کل تاریخ در تبعیض و ظلم بوده و بارها مورد هجوم جامعه قرار گرفته حتی اگر کشورهای پیشرفته با قوانین جدید سعی در برابری حقوق زن و مرد داشته باشند بازهم تفاوتها و تبعیض هایی وجود دارد.

با دانلود pdf کتاب می توانید متن کامل کتاب را دریافت کرده و در بخش نظرات درک خود را از این کتاب بیان کنید.

سوالات متداول این کتاب

یازده دقیقه اثر کیست؟

پائولو کوئیلو نویسنده کتاب یازده دقیقه اهل برزیل است.

موضوع کتاب یازده دقیقه پائولو کوئیلو چیست؟

زنی روسپی که از برزیل به ژنو سفر کرده است و حوادثی در این سفر و زندگی جدید رخ می دهد که همه را در دفتر خاطراتش ثبت می کند.

دانلود رایگان کتاب یازده دقیقه بدون سانسور pdf برای چه افرادی مناسب نیست؟

یازده دقیقه کتاب +۱۸ بدون سانسور است و برای افراد با سنین پایینتر مناسب نمی باشد. دانلود کتاب رایگان را می توانید از کتابها دریافت کنید.

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

2 نظر در “دانلود کتاب یازده دقیقه اثر پائولو کوئیلو

  1. Laleh گفت:

    سلام. این کتاب در واقع 308 صفحه‌ست ولی شما فقط 60 صفحشو گذاشتین!

  2. علی گفت:

    سلام . فقط یازده فصل از گتاب ۱۱ دقبقه را قرار داده اید . چطور می توان متن کامل کتاب را دانلود کرد؟ همچنین در سایت نمی توان ثبت نام کرد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کتاب یازده دقیقه
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟