قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / ادبیات / داستان و رمان / رمان خارجی / دانلود کتاب یازده دقیقه اثر پائولو کوئیلو
کتاب یازده دقیقه

دانلود کتاب یازده دقیقه اثر پائولو کوئیلو

دانلود رایگان کتاب یازده دقیقه بدون سانسور pdf . در این کتاب تصویری از زندگی یک زن روسپی مهاجر نمایش یافته که در ژنو زندگی می کند.. زنی که بدنش را در ازای یازده دقیقه لذت می فروشد. پس از مطالعه رمان بیشتر عاشق پائولو کوئیلو خواهید شد. آنچه پیش رو دارید ترجمه ۱۱ دقیقه متن کامل بدون سانسور می باشد. بعضی کتابها ما را به فکر وادار می کنند،بعضی ها ما را با واقعیت های زندگی رو به رو می کنند. اما برای یک نویسنده کتاب مهم تر از هر چیزی این است که در کتابش با صداقت صحبت کند.

بیوگرافی پائولو کوئیلو

کتاب ۱۱ دقیقه یکی از آثار ماندگار و شاهکارهای پائولو کوئیلو نویسنده مشهور برزیلی می باشد. در یازده دقیقه پائولو کوئیلو ، همانند دیگر آثار وی، وجود روح زندگی و ایجاد احساس نشاط و امید دیده می شود.

در اکثر داستانها و رمان های این نویسنده ، نقش های اصلی افرادی هستند که در سخت ترین شرایط زندگی می کنند اما با اتفاق ها و خودباوری هایی که در مسیر ماجرا رخ می دهد، در دردناک ترین لحظات احساس خوشبختی پدیدار می شود و خواننده آن را با تمام وجود احساس می کند و آنرا اغراق آمیز نمی بیند.

یازده دقیقه

ترجمه آرش حجازی

راوی این رمان یک زن روسپی برزیلی ست که به ژنو سوئیس می رود و کارش به روسپی گری می کشد. در مدت زمانی که این زن در این سرزمین غریب زندگی می کند اتفاقات تلخ و شیرین زندگی خود را در دفترچه خاطرات روزانه اش یادداشت می کند و حوادث زندگی را بازگو می کند.

ماریا برای اولین بار در مسیر مدرسه عاشق پسر همسایه خود می شود. یک روز صبح پسرک به بهانه درخواست مداد به ماریا نزدیک می‌شود و ماریا که دستپاچه شده است یا مداد ندارد، این موقعیت را از دست می‌دهد.
ماریا برای مدت‌ها در مسیر مدرسه مدادی را در دست می‌گیرد ولی آن موقعیت دیگر تکرار نمی‌شود. ماریا سال‌های بلوغ را پشت سر می‌گذارد و هرروز زیباتر از پیش می‌شود ولی چهره‌ای غمگین و پررمزوراز دارد. او در تناقضی عظیم به سر می‌برد؛ به خود قول داده که دیگر عاشق نشود و در دل معتقد است که تنها عشق حقیقی است که ناجی هر دختری است. البته این‌قدر بلوغ فکری دارد که بداند ۱۱ دقیقه‌ای که مردمان صرف رابطه جنسی می‌کنند معادل عشق نیست.

مطالب آموزنده کتاب و جملات عبرت آموز از زبان این زن نشان از تحمل مشقات زیادی می دهد و در نهایت او به سرزمین خود بازمیگردد.

فهرست کتاب

 • کتاب ۱۱ دقیقه شامل مقدمه و ۹ فصل می باشد.

خلاصه کتاب یازده دقیقه پائولو کوئیلو pdf

همه چیز در اطراف او خیلی شبیه به برزیل، و شهر کوچک آنها بود: زنها به پرتقالی صحبت می کردند، در مورد مردها می نالیدند و از ساعت کارشان شکایت می کردند، دیر به کلوپ می رسیدند، با رئیس می جنگیدند، فکر می کردند که زیباترین زن دنیا هستند، و در مورد شاهزاده هاشان، که اغلب مایلها دورتر زندگی می کردند یا متاهل بودند یا اینکه پولی نداشتند و از آنها پول می گرفتند، قصه ها می گفتند.

برعکس آنچه که او با دیدن مجلاتی که راجر با خود آورده بود فکر می کرد، کلوپ دقیقا مانند توصیفات ویوان بود: جو خانوادگی داشت. دخترها – رقصنده های سامبا – اجازه نداشتند که با مشتری ها صحبت کنند یا با آنها بیرون روند. اگر آنها را در حال گرفتن یادداشتی همراه شماره تلفن می گرفتند، برای دوهفته ی تمام از کار اخراج می شدند. ماریا که انتظار زندگی با نشاط تر و هیجان انگیزتری را داشت، کم کم تسلیم غم و خستگی شد.

یازده دقیقه

بررسی و نقد کتاب ۱۱ دقیقه

پائولو کوئیلو در رمان یازده دقیقه ۴ چیز را در کنار هم قرار می دهد: عشق ، سکس ، خشونت و درد

ترکیب این ۴ عنصر در کنار هم سبب جذابیت کتاب شده و خواننده را به مطالعه ادامه کتاب ترغیب می کند. عشق ، سکس ، خشونت ، درد …کوئیلو هنرمندانه این عناصر را در کنار هم قرار داده تا زندگی یک دختر را روایت کند و این قلم اوست که سبب جذابیت رمان می شود. قرار دادن این عناصر در کنار جنبه مذهبی ، شگفتی را در این کتاب بوجود آورده که خواننده را به زمین میخکوب کرده است!

دختری به نام ماریا که امید یافتن یک عشق پرشور  ورابطه ای عاشقانه و جنسی پرحرارت دارد، اما هیچ وقت به چیزی که میخواهد نمی رسد. با سرخوردگی و احساسات لطیف دخترانه خود  به غربت می رود تا رهایی را تجربه کند ، اما با مشکلاتی که در کشوری دیگر برایش رخ می دهد به تن فروشی روی می آورد. شاید مشکلات اجتماعی و عاطفی و دردی که از گذشته بر قلب او گذاشته سبب شده به این نوع روابط تن بدهد.

نویسنده کتاب در سراسر بخش های آن، گفتگوی درونی ماریا را به تصویر می کشد، که این دختر در حال مبارزه برای دستیابی به خوشبختی ست و اینکه نباید هیچ چیز حتی عشق سبب وابستگی شود.

یازده دقیقه

پائولو در این کتاب چه چیزی را بازگو می کند؟ روابط آزاد جنسی؟ یا تنهایی یک زن؟ یا شاید هم به سوء استفاده‌هایی که از زنان انجام می گیرد؟

او خوب می داند بسیاری از زنان وسیله تامین نیاز مردانند. اما قصد او نشان دهنده این نیست، او نمیخواهد روابط آزاد را عادی جلوه دهد زیرا کوئیلو در آثار خود عرفان را می آموزد. بلکه به مشکلات اجتماعی و فردی یک زن در یک جامعه فرهنگی و پیشرفته می پردازد. زن همیشه در کل تاریخ در تبعیض و ظلم بوده و بارها مورد هجوم جامعه قرار گرفته حتی اگر کشورهای پیشرفته با قوانین جدید سعی در برابری حقوق زن و مرد داشته باشند بازهم تفاوتها و تبعیض هایی وجود دارد.

با دانلود pdf کتاب می توانید متن کامل کتاب را دریافت کرده و در بخش نظرات درک خود را از این کتاب بیان کنید.

سوالات متداول این کتاب

یازده دقیقه اثر کیست؟

پائولو کوئیلو نویسنده کتاب یازده دقیقه اهل برزیل است.

موضوع کتاب یازده دقیقه پائولو کوئیلو چیست؟

زنی روسپی که از برزیل به ژنو سفر کرده است و حوادثی در این سفر و زندگی جدید رخ می دهد که همه را در دفتر خاطراتش ثبت می کند.

دانلود رایگان کتاب یازده دقیقه بدون سانسور pdf برای چه افرادی مناسب نیست؟

یازده دقیقه کتاب +۱۸ بدون سانسور است و برای افراد با سنین پایینتر مناسب نمی باشد. دانلود کتاب رایگان را می توانید از کتابها دریافت کنید.

نام کتاب : یازده دقیقه
نویسنده : پائولو کوئلیو
تعداد صفحه : 63
حجم فایل : 424 کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

۱۴ دیدگاه

 1. من کتابش خریدم با اینکه نوشتن متن کامل ولی کاملا سانسور شده است ترجمه این پی دی اف از اون خیلی کامل تره
  تو کتاب فصل دوم فقط یک صفحه ونیم واقعا حیف کاملش برا ما بذاری

 2. این کتابی که گذاشتید کامل نیست کتاب اصلی ۳۰۳ صفحه چرا کامل نمی زارید

 3. سلام لطفا وقتی سانسورز یا خلاصه هست بگید من کتاب اصلی رو نخوندم ولی بخش های زیادی رو تیکه تیکه خونده بودمو اینو الان که کتاب تو ۳ ساعت تموم شده فهمیدم واقعا خیلی حرکت رو مخی بود :/

 4. خیلی خوب بود کارتون.
  ولی اگر کتابی از این دست ، مثلا قسمتی ازش سانسور بشه اکثر خواننده ها از تخیلشون استفاده میکنن، جاشو پر میکنن.
  مورد داشتیم به جنایت خانواده ختم شده.
  پس سانسور نه.

 5. نسخه کاملش ۳۰۰ صفحه هس

 6. ای بابا کامل نیست که
  نسخه اصلیش ۳۰۰ صفحه هس

 7. ممنون از زحماتتون عالی بود.

 8. ممنون عالی بود

 9. خیلی خوبه بخونید ادم از خوندنش خسته نمیشه خیلی زود تموم شد حیییف

 10. بقیشو نمیذارین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *