دانلود کتاب شیطان زیر آفتاب

شیطان زیر آفتاب
معرفی کوتاه کتاب

_____________

شیطان زیر آفتاب آگاتا کریستی

این کتاب ترجمه اثری است با نام Evil under the sun نوشته خانم آگاتا کریستی بانوی سرشناس و پیشگام ادبیات پلیسی جهان و رمان های جنایی و خالق شخصیت های داستانی ” هرکول پوارو ” و “خانم مارپل ” که نویسنده آن را در سال های ۱۹۴۰ و ۱۹۴۱ نوشته و در همان زمان نیز منتشرشده است .  کتاب های این نویسنده، نه تنها فاقد بدآموزی های معمول رمان های مبتذل از این نوع می باشد، بلکه به دلیل ذهن خلاق و استعداد شگرف او، به صورت آثاری جذاب، تفکر برانگیز، و بعضا پندآموز در آمده که نظایر زیادی برای آن، در تمامی آثار مشابه نمی توان یافت. از دیگر آثار آگاتا کریستی قتل در بالماسکه و قتل در زمین گلف است.

ترجمه فارسی از روی چاپ چهاردهم کتاب به زبان انگلیسی که در سال ۱۹۷۲ منتشر شده، توسط فریدون معمار، صورت گرفته است.

بخشی از کتاب شیطان زیر آفتاب

ردفرن با اطمینان ادامه داد. علاوه بر این، چنین چیزی محال است. آرلنا، از نظر جسمی، هیکلی دو برابر کریستین داشت. من شک دارم که کریستین بتواند یک بچه گربه را خفه کند، چه رسد به موجود قوی بنیه ای مثل آرلنا. و از اینها گذشته، کریستین هیچوقت نمی تواند از آن نردبان پایین بیاید و به ساحل برود. او اهل چنین کارهایی نیست. و آه، به نظر من همه چیز احمقانه است

سرهنگ وستون گوشش را خاراند و با تسامح گفت:

بسیار خوب، بگذارید فکر کنیم که این نظریه درست نیست. من حرف شما را قبول می کنم. ولی (انگیزه) اولین چیزی است که ما باید به دنبالش بگردیم. انگیزه و فرصت مناسب.

هنگامی که ردفرن، اتاق را ترک کرد، رئیس پلیس، با لبخند بی رنگی گفت:

آیا فکر نمی کنید که لازم بود به این یارو می گفتیم که همسرش، شاهدی هم دارد؟ دلم می خواست که ببینم او در این مورد چه عقیده ای داشت. کمی او را تکان می داد، اینطور نیست؟

هرکول پوارو زیر لب گفت:

بحث هایی که او مطرح کرد، به اندازه هر شاهد و مدرکی ارزش داشت.

آه بله! او این کار را نکرده است. او نمی توانسته است این کار را بکند… از نظر جسمی این توانایی را نداشته است … مارشال، می توانسته، ولی بدیهی است که او این کار را نکرده است.

✅ نام کتاب : شیطان زیر آفتاب
✅ ژانر کتاب : جنایی
✅ نویسنده : آگاتا کریستی
✅ تعداد صفحات:  335 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

شیطان زیر آفتاب
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه