دانلود کتاب روانشناسی فروش

معرفی کوتاه کتاب

_____________

روانشناسی فروش یکی از پرکاربردترین کتابهای برایان تریسی در زمینه کسب و کار و فروش است. شما با کتاب روانشناسی فروش به ترجمه روان مهدی قراچه داغی، می توانید راهنمایی کاربردی برای رفتارهای سنجیده در شغل و کسب و کار خود و ارتباط اجتماعی با افراد، بهره ببرید.

معرفی کتاب روانشناسی فروش

شاید با خواندن این کتاب بگویید: من که همه اینها را می دانم و بسیار برایتان ملموس باشد. اما مسئله اینست، تا وقتیکه ما کاری را انجام ندهیم، نمی توانیم بگوییم می دانیم یا یادگرفته ایم. همین تکنیک های به ظاهر ساده و پیش پا افتاده، می توانند ما را در پیشرفت کسب و کار و تکنیک های افزایش فروش به طرز قابل توجهی به رشد برسانند.

دنیای امروز، دنیای ارتباطات است ، به همین دلیل مبادی آداب و با نزاکت بودن در درجه اول اهمیت قرار دارد. ما همچنان که از تغییرات دوران و شیوه سلوک در اجتماعات پویا استقبال می کنیم، باید به این هنجارهای ارزشمند اجتماعی یعنی آداب معاشرت هم سخت متکی باشیم، حتی مردمان موفق و با تجربه هم خوب می دانند که به این اطلاعات و توصیه های اجتماعی در زمینه اداب معاشرت نیاز دارند.

بخشی از کتاب روانشناسی فروش

برخی از تکنیک های روانشناسی جهت بهبود فروش

فراموش نکنید که ادب یگانه سلاحی است که هر فرد بی ادبی را نیز خلع سلاح می کند.

همیشه خشم خود را کنترل کنید وگرنه همه فضایلتان را تحت الشعاع قرار می دهد و بر شما برچسب ناخوشایند بودن خواهند زد.

خوش آمد گویی صمیمانه به افراد در هنگام ورود، کار بسیار درستی است.

گاهی خوب است همراه معرفی، اطلاعات مختصری هم درباره شخص بدهید. مثلا: خانم یا آقای … مسئول فروش هستند و یک سال است با ما همکاری می کنند.

با نام بردن رئیس و همکارانتان با عنوان “آقا یا خانم” به انها احترام بگذارید.

بهتر است در محیط کار خانم ها را با عنوان “خانم” و با نام خانوادگی شان خطاب کنید.

نوع لباس پوشیدن در محل کار

نوع پوشش شما، خصوصا در اولین برخوردها می تواند تاثیری بیش از تصور شما در مخاطبتان داشته باشد. اساسا رفتار مبتنی بر حسن اخلاق و نزاکت در اصناف مختلف، متفاوت است، مهم است بدانید که چه بگویید، چطور لباس بپوشید و در شرابط مختلف چطور واکنش نشان دهید

در مصاحبه ها محافظه کارانه لباس بپوشید.

لباس مرتب و رسمی بپوشید، کفش تان واکس خورده باشد.

در همه داد و ستدهایتان با افراد مختلف، برازنده باشید.

از آرایش غلیط و استفاده از زیورآلات سنگین و نامتعارف خودداری کنید. لباس رسمی و ظاهر ساده مناسب تر است.

هنگام لباس پوشیدن یادتان باشد که هرچیزی که می پوشید، شخصیتی را تداعی می کند و تصویری که از خود می سازید یا به سودتان عمل خواهد کرد، یا به ضررتان

استفاده از عطر ملایم برازندگی و جذابیت شما را دوچندان می کند.

در بخش روان شناسی فروش

به نظر می رسد که اغلب تصمیماتی که در زندگی می گیریم، شب ها به ذهنمان خطور می کند و بعد، صبح از خانه بیرون می رویم و در این فکر هستیم که با آن اندیشه چه می توانیم بکنیم.

فروش بازی با اعداد است. تا می توانید با مشتریان بالقوه تماس بگیرید. یقینا تعدادی از آنها به مشتری های بالفعل بدل می گردند.

شاید معنی فروش “بازی رد شدن” باشد. یعنی هرچقدر افراد دست رد به شما بزنند، امکان فروش افزایش می یابد. زیرا معنی آن اینست که شما با افراد بیشتری صحبت کرده اید و در ضمن این رد شدن ها راه قبول شدن را خواهید آموخت.

با طرح سوالاتی می توان مشتری را متقاعد کرد که او به محصول شما نیاز دارد.

به جای توضیح اضافه درباره محصولتان و کلافه کردن مشتری، با چند سوال نیاز او را تشخیص دهید که چگونه می توانید با ارائه محصول خود نیاز او را برطرف کنید.

با خواندن این کتاب از برایان تریسی، شما می توانید نکات بسیاری را بیاموزید و همان لحظه در محل کار، آنها را اجرا کنید. نتایج استفاده از نکات کتاب روانشناسی فروش را در بخش دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید.

✅ نام کتاب : روانشناسی فروش
✅ ژانر کتاب : کسب و کار – موفقیت مالی
✅ نویسنده : برایان تریسی
✅ مترجم : مهدی قراچه داغی
✅ تعداد صفحات:  107 صفحه
استخدامی آب و برق

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

علم اقتصاد
همه چیز درباره بیت کوین
کویید ۱۹
تحلیل تکنیکال یا بنیادی
ساخت کتاب اندرویدی
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه