دانلود رایگان رمان بانوی عمارت

رمان بانوی عمارت
معرفی کوتاه کتاب

_____________

کتاب رمان بانوی عمارت نوشته مریم پیران درمورد دختری پاک و ساده با باطنی اندوهبار و ظاهری شاد و خندان است. غزال رمان ما یک دختر ۲۰ ساله روستایی هست که توی زندگیش خیلی تنها بوده؛پدرو مادرش رو که زنده هم هستن تا به حال ندیده ؛اما یک مرد مهربون سرپرستیش رو بر عهده گرفته که خیلی دوستش داره ! در این میان دو تا ادم توی مسیر زندگی پراز فراز و نشیبش قرار می گیرن ؛ ابتین و مهیار… و حالا باید ببینیم کدومشون میتونه در کنار این دختر زیبا باشه ! شاید هردو… شاید هم…! ایا غزال بالاخره خانوادش رو پیدا می کنه؟!

بخشی از رمان بانوی عمارت

از وقتی یادم میاد توی این روستا زندگی کردم. نه پدری، نه مادری و نه هیچ کس و کاری.

باباعلی رو مثل پدر واقعی دوست دارم. اون بود که بزرگم کرد، وقتی برای بار اول ازش پرسیدم که من رو کجا پیدا کرده، گفت: وی یک شب بارونی که داشته از سرکار برمیگشته اول روستا صدای گریه‌ی یک بچه‌‌ی یک سال و نیم، دوساله میومده، وقتی میره سمت صدا با یک بچه یکساله رو به رو میشه که کنارش یک نامه بوده، می گفت توی اون نامه فقط یک جمله نوشته شده بود: “مراقب آهو کوچولوی من باشید” فقط همین و تمام.

از سن دوازده سالگی تا الان که بیست سالمه همش از خودم سوال می پرسم که من واقعا کیم؟ چیم؟ چرا ولم کردن؟ مگه میشه پدر و مادر با بچشون این کارو بکنن؟ دلم می خواد هرچ زودتر جواب همه‌ی این سوالام رو پیدا کنم اما نمی دونم چجوری!

مشخصات کتاب رمان بانوی عمارت

✅ نام کتاب : بانوی عمارت
✅ ژانر کتاب : اجتماعی،عاشقانه
✅ تعداد صفحات :   ۴۳۹ صفحه
💰 قیمت کتاب : دانلود رایگان
✅ نویسنده : مریم پیران

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

رمان بانوی عمارت
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه