دانلود کتاب راهنمای کسب و کارهای خانگی

معرفی کوتاه کتاب

_____________

امروزه کسب و کارهای خانگی از بخشهای حیاتی و ضروری فعالیتهای اقتصادی کشورهای پیشرفته محسوب می شوند. ایجاد کسب و کار خانگی از نظر ایجاد شغل، نوآوری در عرضه محصول یا خدمات، رفع محدودیت ها، رفع بیکاری جوانان و … موجب تنوع و دگرگونی زیادی در اجتماع و اقتصاد هر کشور می شوند. همچنین برای جوانان، خانم ها (خصوصا خانه دار)، افرادی که می خواهند رئیس خود باشند و … کسب و کارهای خانگی نقطه شروع مناسبی برای راه اندازی کسب و کار شخصی و ثروت آفرینی است. زیرا راه اندازی آن در مقایسه با دیگر انواع کسب و کار ساده تر و کم هزینه تر می باشد.

هدف من از تهیه و ارائه این کتاب معرفی و آشنایی شما عزیزان با مبحث کسب و کارهای خانگی و فرصت هایی است که این مشاغل می توانند در جهت رفع بیکاری از سویی و تولید ثروت از سوی دیگر ایجاد نمایند. حقیقت آن است که مشال خانگی به دلیل مزایای خاص خود در جهت رفع بیکاری بسیار موثر بوده و کشورهایی که برنامه هایی را برای تقویت این مشاغل به کارگرفته اند به نتایج موفقیت آمیزی نیز رسیده اند. ایجاد اشتفال با حداقل سرمایه ، امکان کارکردن به صورت پاره وقت ، دوره آموزشی کوتاه مدت ، عدم نیاز به فضای خاص و … قابلیت های انکارناپذیری است که اینگونه مشاغل داشته و ضرورت توجه جدی به این مسئله را آشکارتر می سازند.

✅ نام کتاب : همه چیز درباره کسب و کار خانگی
✅ ژانر کتاب : کارآفرینی – موفقیت
✅ نویسنده : رضا فریدون نژاد
✅ تعداد صفحات:  70 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

سوال های آیین نامه 1402 با جواب
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

علم اقتصاد
همه چیز درباره بیت کوین
کویید ۱۹
تحلیل تکنیکال یا بنیادی
ساخت کتاب اندرویدی
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه