دانلود کتاب داستان آرزوهای بزرگ

کتاب آرزوهای بزرگ
معرفی کوتاه کتاب

_____________

آرزوهای بزرگ اثر ارزشمند چارلز دیکنز نویسنده انگلیسی است.

راوی این کتاب قصه شخصیت اصلی داستان است. کودک یتیمی به نام پیپ که از سن هفت سالگی اتفاقاتی عجیب برایش پیش می آید. پیپ چیزیست که همه مرا به این نام صدا می زنند. من همراه خواهرم در دهکده ی کوچکی در اسکس زندگی می کردم . او بیش از بیست سال از من بزرگتر بود و با جو گرگری آهنگر دهکده ازدواج کرده بود.

بخشی از کتاب داستان آرزوهای بزرگ

نامه را باز کردم : اگر اطلاعاتی درباره ی میهمانت میخواهی امشب یا فردا شب باید به خانه ی قدیمی ای که در نزدیکی کوره ی آهک پزی در مرداب قرار دارد بیایی. در این مورد پیزی به کسی نگو و تنها بیاد. فرصتی برای تامل نداشتم. بار دیگر با عجله بیرون رفتم و به موقع سوار کالسکه ی ظهر شدم. در شهر ایستادم تا حال خانم هاویشام را جویا شوم. به نظر می رسید که هنوز خیلی مریض است. سپس در تاریکی به سمت مردابها رفتم. زود به کوره رسیدم. اگرچه همه ی کارگران به خانه هایشان رفته بودند اما کوره هنوز روشن بود. در خانه ی قدیمی را کشیدم تا باز شود. فکر می کردم که متروکه باشد اما در کمال تعجب یک عدد تختخواب همراه میز و شمع داخل آن وجود داشت. ناگهان شمع خاموش شد و از پشت سر مورد حمله قرار گرفتم و دستهایم با یک طناب کلفت به اطراف بدنم بسته شد..

✅ نام کتاب : آرزوهای بزرگ
✅ ژانر کتاب : رمان 
✅ نویسنده : چارلز دیکنز
✅ مترجم : رضا آزاد
✅ تعداد صفحات:  92 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب آرزوهای بزرگ
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه