دانلود کتاب لبخند

کتاب لبخند
معرفی کوتاه کتاب

_____________

کتاب لبخند ،شامل هزار و ده داستان فکاهی و لطائف و ظرافت ها و نکته سنجیها و حاضرجوابیها و بذله گوئیهای مشاهیر.

منتخبی از منابع داخلی و خارجی با پنجاه و یک تصویر در متن و یک تابلو رنگین

گرفتاریهای روزمره ما به قدری زیاد است که پس از فراغت از کار و شغل در اثر خستگی و کوفتگی فرصت مطالعه را نمی یابیم. اگر هم فرصتی پیش آمد مغز ما حاضر به قبول درک و فهم کتابهای علمی تحقیقی نیست. رمانها نیز به علت طولانی بودن موضوع در ما ترغیب نمی شوند. لذا برای رفع خستگی و تمدد اعصاب و آرامش ضمیر حاصل کنیم. جز با خواندن قطعات فکاهی و داستان های کوتاه خنده آور با چیز دیگری بدست نمی آید.

کتاب لبخند بهترین یار و مونسی است که در سفر و حضر در خانه و باغ همدم شما خواهد بود. با لطافت و ظرافت و قطعات مضحک و خنده آوری که در صفحات آن نهفته است ، شما را در کمترین مدت مطالعه چند سطر آن شاد و بانشاط می سازد. بخصوص مواقعی که دچار تالمات روحی شده اید. و افکار مشوش شمارا ناراحت نموده است مراجعه به این کتاب به خودی خود ناراحتی فکر شما را مرتفع می سازد. به جای اضطراب و تکدر خاطر سرور و شادی زایدالوصفی عاید شما خواهد شد.

کتاب لبخند شامل هزاران لطیفه و حکایت شیرین کوچک است. این داستانهای مفرح مارا سرگرم می سازند حتی اگر کسانی را نزد خود حاضر و آماده نداشته باشیم. مجموعه ای که وسیله سرگرمی خانواده و اطفال مارا در هر زمان که بخواهیم فراهم می کند.

✅ نام کتاب : لبخند
✅ ژانر کتاب : داستان – طنز
✅ نویسنده : مهدی آذریزدی
✅ تعداد صفحات:  471 صفحه

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتاب لبخند
کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه