دانلود رمان وامانده

معرفی کوتاه کتاب

_____________

وامانده داستانی زیبا از رسته ادبیات روانشناسی می باشد. که به قلم نویسنده توانا، دیااکو به تحریر درآمده است.

منتظر است تا بار دیگر بارش برف را به هنگام شب و خاموشی و با دراختیار داشتن حداقل آزادی روانی اش مشاهده کند. ته دلش در ناامیدی های بلندمدت آکنده است. اما هرازگاهی، اندک امیدی به واسطه معاملات انسانی برگرفته از روابط اجتماعی محیط خویش، اورا امیدوار می کند. اما به مدت زمانهای کوتاه و گاه ناپایدار، به همان اندازه که بتواند دقایق باقیمانده را تاب بیاورد. همین آشفتگی روانی که در پی تناقضات جهان برونی اش در تضاد با دنیای انتزاعی درونش نشات می گیرد، باعث شده تا در پس به وقوع پیوستن امیدهای نامنظم، نقشه های شومی را که به ناچار در ذهنش به عنوان یگانه راه ممکن تصویر شده اند، در سرپروراند. به آن بال و پر دهد. فکر می کند که بهتر از این می توانست باشد. و می اندیشد که:

جای من را کسی نتواند گرفت. هرچند هنوز خود به آنکس که باید در آنجا بنشیند، تبدیل نشده ام. اما در چنین شرایط بحرانی و نحس، وجود چنین امیدهایی بهتر از نبود آن است. ولی .. با قبول چنین کمک هایی می بایست تا مدتهای بسیار، تن به معاملاتی در دهم که ناخواسته و متناقض با علایق و سلایقم است! ای کاش او هم می مرد و دیگر من نه به او امید می بستم و نه خود را برای مدت ها با چنین ملاقات هایی رنج می دادم. اما اگر غیراز آنچه که هست می شد، بایستی تا چند روز دیگر دل از هرآنچه که اکنون هست و هرآنچه که می توانم خود را با آن سرگرم کنم، برکنم.

✅ نام کتاب : وامانده
✅ ژانر کتاب : روانشناسی 
✅ نویسنده : دیاکو
✅ تعداد صفحات:  28 صفحه
استخدامی آب و برق

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

بت مولانا
حاجی آقا
ملت عشق
کتاب برادران کارامازوف جلد دوم
کتاب برادران کارامازوف
جنایات و مکافات
مایل هستید از جدیدترین اطلاعات با خبر شوید؟ ما جدیدترین مطالب مورد علاقه شما را پیشنهاد خواهیم داد خیر بله، فقط مورد علاقه ام باشه