قالب وردپرس شرکتی کوادکوپتر
خانه / عمومی / کتابخانه ای همراه – دنیایی از تجربه
کتابچین

کتابخانه ای همراه – دنیایی از تجربه

کسب تجربه هایی با ارزش بدون زحمت

موفقیت گنجینه ی گران بهایی است که همه ی انسان ها در طول زندگی خود، به دنبال به دست آوردن آن ناگزیر از کسب تجربه های مختلف، گاهی شکست هایی را هم تجربه می کنند؛ همگی انسان ها دوست دارند بدون آن که روزها و شب ها از عمرشان بگذرد و با ناکامی های ناخوشایندی در زندگی خود رو به رو شوند، در تمام کارهای خود و در تمامی زمینه ها موفق شده، تجربه هایی با ارزش را به همراه خاطراتی خوش و شیرین به دست بیاورند؛ تجربه هایی به اندازه ی وسعت کل دنیا و به پختگی تمامی آدم های با تجربه در هر کجای این جهان پهناور؛ ولی در عین حال نشستن پای نصایح تمامی آدم ها، زمانی به اندازه ی سال های سال می خواهد که در نگاه اول شاید غیرممکن به نظر برسد، ولی حقیقت امر این است که هرکس به راحتی می تواند از تجربیات تمام انسان های این کره ی خاکی استفاده کرده و به سادگی، موفقیت های بی نظیری را کسب نماید.

چگونه تجربه هایی با ارزش را بدون زحمت کسب کنیم؟

هنگام مطالعه ی هر کتاب، با گشودن آن و گشت و گذار در صفحه صفحه هایش، دنیای بزرگ تجربه پیش روی خواننده ی آن قرار می گیرد، و هزار هزار راه نرفته را به راحتی در بین واژه هایش طی می کند. درواقع مطالعه ی کتاب های نویسنده های مختلف، یعنی زندگی در ماجراهای آن کتاب ها و کسب تجربه های متفاوت شخصیت های آن ها، بی آن که به هیچ وجه نگرانی آزار دهنده ی چشیدن طعم شکست های مختلف وجود داشته باشد؛ چراکه شخصیت های کتاب، ناکامی های متعدد را به اشکال مختلف از سر گذرانده اند و خواننده ی کتاب فقط نظاره گر آن ماجراهاست و بدون آن که صدمه ای ببیند، طعم تلخ شکستی را بچشد، طعنه و کنایه ای را بشنود، در انتهای مطالعه ی کتاب با کسب کلی تجربه ی نو، در نهایت آن کتاب را می بندد و برای کسب تجربه های بیش تر به سراغ یک کتاب دیگر با یک ماجرای دیگر، یک حس و حال دیگر و در اصل به دنبال یک دنیای دیگر می رود؛ دنیایی جدید برای کسب تجربه ای تازه و استفاده از آن تجربه برای به دست آوردن یک موفقیت دیگر.

کتابخانه ای همراه

خریدن و دانلود تجربه و موفقیت!

عده ای کسب تجربه و موفقیت را با کلی خون دل خوردن، بالا رفتن سن و سال و سپید کردن موی سر، همسفرهایی همیشگی می دانند، ولی از آن جایی که مطالعه ی هر کتاب یعنی وارد شدن در دنیای زندگی شخصیت های مختلف و متنوع، پس با خریدن کتاب، دانلودکتاب و یا خرید کتاب الکترونیک می توان کلی تجربه های مفید را از لابه لای صفحات کتاب های فارسی و غیر فارسی، بدست آورد!

جالب این جاست که با دانلود و خرید کتاب الکترونیک حتی بی نیاز از رفت و آمدهای مکرر به کتابفروشی های مختلف در جای جای شهر، تنها آشنایی با یک سایت خوب و قابل اطمینان و یا یک اپلیکیشن رایگان و پر از امکانات مناسب لازم است تا به راحتی کتاب های مختلف را دانلود کرده، یک خرید الکترونیک راحت و موفق را تجربه نمود.

با داشتن کتابخانه ای همراه، هر کس می تواند با آرامش و در فرصتی مناسب کتاب های گلچین شده ی خود را مطالعه نموده، خوشه خوشه تجربه هایی شیرین از بین کتاب های فارسی را میهمان سفره ی زندگی خود نماید، و به شیرینی موفقیت هایی تازه و تازه تر را به دست بیاورد.

سایتی پربار، اپلیکیشنی رایگان

از میان سایت ها و اپلیکیشن های کتابخوان، انتخاب کتابچین به دلیل مزایایی که دارد می تواند انتخابی مناسب برای دستیابی به تجربه های متفاوت جا خوش کرده در بین صفحات کتاب ها باشد؛ اپلیکیشنی رایگان که تمامی کتاب ها را ارزان تر از کتاب های کاغذی در اختیار مشتاقان به کتاب و کتابخوانی قرار می دهد.

سایت و اپلیکیشن کتابچین با ایجاد یک امکان جست و جوی کارآمد و سریع هر مخاطبی را قادر خواهد ساخت تا به راحتی با یک جست و جوی ساده کتاب مورد نظر خود را با تمامی اطلاعات شناسه ی کتاب پیدا کند و بدون آن که نیازمند به پرداخت هزینه ای باشد، قسمتی از آن کتاب را مطالعه نموده، پس از اطمینان از تصمیم به خرید خود، با دانلود کتاب، از امکانات متفاوت مطالعه ی کتاب در این اپلیکیشن برخوردار گردد.

کتابخانه ای همراه

امکانات سایت و اپلیکیشن کتابچین

سایت و اپلیکیشن کتابچین دارای امکانات متفاوتی است که آشنایی با چند مورد از آن ها به عنوان نمونه، خالی از لطف نیست.

۱- علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می توانند نوع و اندازه ی قلم را با سلیقه و طبق نیاز خود در کتابچین انتخاب نمایند.

۲- دسترسی به هزاران کتاب رایگان در سایت و اپلیکیشن

با دانلود کتاب و خرید کتاب الکترونیک از سایت و اپلیکیشن کتابچین این امکان برای خریداران مهیاست که به راحتی در متن کتابی که تهیه نموده اند آنچه که در جست و جوی آن هستند را جست و جو کرده، به سادگی و با سرعت به مطلب مورد نظر خود برسند.

۳- در اپلیکیشن کتابچین امکان هایلایت مطالب مورد نظر خواننده های کتاب ها و همچنین به اشتراک گذاری نظر وجود دارد.

۴- امکان نشانه گذاری صفحات کتاب و بعد از آن دسترسی آسان و راحت به آن ها در زمان مورد نظر، به راحتی برای شان مهیاست.

۵- اپلیکیش کتابچین برای تمامی علاقه مندان به مطالعه ی کتاب امکان مطالعه ی تمامی کتاب ها بدون نیاز به اینترنت را نیز قرار داده است تا دوستداران مطالعه ی کتاب در هر کجا که هستند هیچ مانعی برای مطالعه ی شان وجود نداشته باشد.

۶- دارندگان این اپلیکیشن قادر خواهند بود با مطالعه ی نظرات دیگران در مورد کتاب مورد نظر خود و همچنین مطالعه ی صفحاتی از کتاب به صورت رایگان، امکان یک انتخاب آگاهانه را داشته باشند.

۷- در تمام طول روز و شب، دوستداران کتاب می توانند با امکان تنظیم حالت روز و شب، کتاب مورد علاقه ی خود را به راحتی مطالعه نمایند و از مطالعه ی خود لذت ببرند.

۸- یک امکان دوست داشتنی سایت و اپلیکیشن کتابچین امکان خرید الکترونیک و دانلود کتاب صوتی است در محیطی دلنشین، که خریدار را قادر خواهد کرد تا به راحتی در هر وضعیتی به کتاب مورد علاقه ی خود گوش کند و از شنیدن ماجراهای آن لذت ببرد.

نام کتاب :
نویسنده :
تعداد صفحه :
حجم فایل : کیلوبایت

درباره ی رویا نظارات

یک دیدگاه

  1. بیتا ماندگاری

    ممنون از معرفی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *