دانلود کتاب ۲۱ نکته در طراحی بنر تبلیغات اینترنتی

5/5

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

معرفی کوتاه کتاب

_____________

5/5

با تبلیغات بنری در فضای اینترنت، شما می توانید به دو هدف مهم نایل گردید:

  • افزایش فروش
  • آگاهی در مورد برندتان

در این نوع تبلیغات، طراحی بنر جزو مهمترین بخش ها است، فرآیند تولید یک بنر خوب از طراحی هنرمندانه یک پیام آغاز می گردد. این طراحی می تواند پیام را به شکل قوی تری نمایش دهد.

تاثیر طراحی بنر در نتیجه تبلیغات

روش و ایده های طراحی بنر در تبلیغات اینترنتی می تواند به طرز چشم گیری در تاثیرگذاری این نوع از تبلیغات موثر باشد. در این کتاب به ۲۱ نکته مهم در طراحی بنر اشاره شده است. این کتاب، به زبان ساده، به مبانی تبلیغات اینترنتی می پردازد و رازهای اثربخش تبلیغ در اینترنت را رمزگشایی می کند.

اینترنت فرصت های جدیدی را برای رونق انواع کسب و کارها به وجود آورده است. حضور در این فضا و پاسخ به نیاز کاربران تیمی از کار است و تیمی دیگر تبلیغ و اطلاع رسانی در فضای وب است.تبلیغی که انتشار آن محدود به زمان و مکان خاصی نیست. راحت و سریع و ارزان از سایر رسانه ها انجام می پذیرد. قابلیت ردگیری مشتریان و هدف گیری دقیق مخاطبان را دارد و نهایتا تحلیل بازخورد آن را می توان ارزیابی کرد.

بخشی از کتاب ۲۱ نکته در طراحی بنر تبلیغات اینترنتی

  1. به این سوال پاسخ دهید: هدف من چیست؟شما ممکن است تخفیفی ارائه کنید، محصول جدیدی به بازار عرضه کنید و یا مردم را در مورد ویژگی های محصولات خود آگاه نمایید و یا … فارغ از اینکه تبلیغ شما درمورد چیست، دو دلیل برای شما وجود دارد که تبلیغات خود را آغاز نمایید افزایش فروش و برندینگ.
  2. بازار هدف خود را مشخص کنیدآیا تاکنون این جمله رو شنیدید؟ اگر شما بخواهید برای همه سخنرانی کنید مانند این است که برای کسی سخنرانی نکرده اید! این ماجرا در مورد تبلیغات بنری نیز صحت دارد. این موضوع در اینترنت و در هر رسانه تبلیغاتی دیگر به این دلیل که، این رسانه ها پر از تبلیغ بوده و همه تبلیغ دهندگان سعی دارند توجه مخاطبان را جلب کنند، اتفاق می افتد. بنابراین کاربران با عدم توجه به اغلب این پیام ها، عکس العمل نشان می دهند. آنها فقط وقتی که بخواهند، به چیزهایی که می گویید، گوش می دهند، و آن زمانی اتفاق می افتد که پیام شما با چیزی که آنها از دنیا می بیند، همسو باشد. پس سعی کنید به مردمی که دوست دارند شما را بشنوند و آماده شنیدن هستند، پیام های تبلیغاتی خود را ارسال کنید.با یادگیری درباره احتمال هایی که در مورد نیازها و علاقمندی های آنهاست، آغاز کنید. اگر محصول شما توسط گروه های مختلفی از مردم استفاده می شود، پیام های مختلفی را برای هر گروه ایجاد نمایید.
✅ نام کتاب : 21 نکته در طراحی بنر برای تبلیغات اینترنتی
✅ ژانر کتاب : آموزشی – دیجیتال مارکتینگ
✅ نویسنده : کارزار
✅ تعداد صفحات:  54 صفحه

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

راهنمای دانلود فایل

برای دانلود این کتاب باید در سایت لاگین شده باشید.
اگر در سایت حساب کاربری ندارید، لطفا ابتدا ثبت نام کنید.

اگر این کتاب رو خوندی حتما نکاتی ازش میدونی که بقیه میخوان بدونن، پایین برای ما بنویس..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کتابهای پیشـنهادی برای شـما

_____________________________ _

کتاب آکسفورد ورد اسکیلز سطح متوسط
کتاب آکسفورد ورد اسکیلز
کتاب اول هنرستان تار و سه تار
دانلود کتاب تاپ ناچ
سبد خرید

ورود

حساب کاربری ندارید؟